Trendy w drzwiach zewnętrznych 2018/2019 firmy PARMAX

Drewno w jasnych kolorach znowu modne. W ten nurt stylistyki świetnie wpisują się drzwi polskiej firmy PARMAX z podkrakowskich Zegartowic, wraz ze swoją sztandarową kolekcją XFAKTOR.
Kolekcja drzwi Pamax przeznaczona jest dla ludzi szukających idealnego połączenia płaszczyzn drewna i szkła. Charakteru i naturalnego piękna nadaje dębowa olejowana deska, z widocznymi sękami.
BANER1Seria drzwi XFAKTOR spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Drzwi mogą osiągać wysokość nawet 3 metrów, a wszelkie elementy zewnętrzne, jak rozeta pod klamką czy  czytnik linii papilarnych mogą być zlicowane z powierzchnią skrzydła, które w standardzie posiada ukryte zawiasy. Dla tych, którzy zamiast klamki od strony zewnętrznej chcą mieć pochwyt, firma przygotowała wiele modeli, w tym wykończone drewnem.
Nie zapomniano też o pasjonatach nowoczesnych technologii – drzwi mogą być sterowane zdalnie poprzez aplikację w smartfonie.Budujących domy nowoczesne i ciepłe zapewne ucieszy fakt, iż PARMAX w swej ofercie posiada drzwi zarówno energooszczędne, jak i pasywne, co przekłada się na duże oszczędności w ogrzewaniu. Na koniec warto dodać, że producent w standardzie montuje wielopunktowe zamki oraz wkładki w wysokiej klasie antywłamaniowości, dbając przy tym o bezpieczeństwo klientów.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.parmax.pl