Purenit dookien.pl– diament wśród materiałów.

Ekonomiczny i wszechstronny materiał funkcjonalny – niemalże doskonały! Dzięki „purenitowi” dostępny jest nowy rodzaj materiału budowlanego, przekonujący swoją wszechstronnością i właściwościami specyficznymi dla materiału. Tam, gdzie materiały zrębkowe znajdują się na granicy wytrzymałości, „purenit” utrzymuje swoją pozycję dzięki wyjątkowym właściwościom fizycznym.

Ciepły montaż okien, drzwi, bram, rolet- Dookien.pl

Do budowy i izolacji termicznej najnowocześniejszych komponentów.

Elastyczny, ekonomiczny, zorientowany na przyszłość, funkcjonalny, trwały i ciepły. Purenit jest absolutnie odporny na wilgoć. Jego doskonała wydajność produktu przekonuje w trudnych zastosowaniach klimatycznych. Nie ma nic lepszego. Dlaczego? Na to pytanie odpowie nasz ekspert Adam Helman – właściciel firmy Dookin.pl i marki PurBase firmy Dookien.pl

Purenit - dookien.plMontaż stolarki i purenit

W branży budowlanej nie ma prawie żadnego materiału konstrukcyjnego, izolacyjnego ani żadnego innego materiału, który jednocześnie miałby tyle zalet, co purenit. Niezależnie od tego, czy jest używany jako element konstrukcyjny fasad, wysokogatunkowy surowiec do montażu, podstawowy materiał na ścianki działowe, czy nawet surowiec do produkcji wysokiej jakości trwałych drzwi – purenit wyznacza standardy w ciepłym montażu okien, drzwi, bram, etc.

W czasach stale rosnących kosztów energii mostki termiczne nie są już akceptowane. Wysokiej klasy izolacja budynku to nie tylko kwestia izolacji fasady, ale także detali konstrukcji elewacji, materiałów okiennych i wiele innych elementów czy komponentów konstrukcyjno-montażowych. Dlatego coraz więcej montażystów i salonów okien i drzwi rekomenduje purenit – stwierdza Adam Helman, właściciel firmy dookien.pl i marki PurBase.

Purenit – podwójna wydajność, podwójna jakość!

Zasadniczo, materiał ten działa nawet potrójnie.Oprócz doskonałych właściwości mechanicznych, tak ważnych w budownictwie, aby osiągnąć opłacalną obsługę, purenit przekonuje swoimi doskonałymi właściwościami izolacyjnymi i dobrą dyfuzją termiczną. W zależności od rodzaju materiału, purenit ma gęstość nasypową 550 kg/m³, jest lekki, a zatem łatwy w obróbce. Jednorodna struktura materiału i gęstość są odpowiedzialne za doskonałe właściwości izolacyjne. Nic dziwnego, że purenit to wydajna alternatywa dla produktów styrodurowych, styropianowych, drewnianych, ale także systemów wzmocnień z PVC czy aluminium.

PurBase – nowy typ modułowego ciepłego parapetu

Domy wyposażone w rozwiązania tj. pompy ciepła, fotowoltaika, ogrzewanie podłogowe generują oszczędności, ale jeśli nie zadbamy o odpowiednią izolację, takie rozwiązania nie będą miały sensu. PurBase to innowacyjny nowy produkt pod okna i drzwi, ponieważ spełnia wszelkie wymagania dotyczące termomodernizacji nowoczesnych budynków.

PurBase dzieli standardowy parapet na 3 bazy montażowe. Co to nam daje ? Szybszy montaż, okna mogą być ustawiane na klinach montażowych i nie jest wymagane przygotowywanie specjalnego otworu – dodaje Adam Helman.

Purbase - ciepły parapet

I jeszcze ciepły garaż, czyli ciepła belka garażowa

PUrenit może być wykorzystany, również jako element przeznaczony do termoizolacji garażu! W jaki sposób? Dzięki wyłożeniu wnęki bramy ciepłą belką wykonaną z Purenitu pozbędziesz się problemów związanych z kosztowym docieplaniem pomieszczenia. Błędnie docieplone nadproża, to efekt braku zastosowania odpowiedniego materiału. Dlatego jeśli budujesz się lub remontujesz pomyśl także o Purenicie.

Montaż bramy garazowej

PURENIT można zakupić w przygotowanych wcześniej formatkach. Firma Dookien.pl może dociąć go dla Ciebie!

Szczegóły, doradztwo techniczne i zamówienia:
purenit@dookien.pl
tel: 795-149-795
ww.dookien.pl
www.purenit.pl