Stwórz atrakcyjne wejście do twojego domu z Paneldoor

Wszyscy wiedzą, do czego służą drzwi, ale niektórzy mogą nie zdawać sobie sprawy z roli, jaką odgrywają w ogólnym projekcie domu. Projektanci co roku proponują nowe trendy w drzwiach wejściowych, nowe wzory, nowe kolory. Jednak fakt pozostaje faktem: harmonia jest dziś ceniona bardziej niż kiedykolwiek w projektowaniu domów i mieszkań, a można ją osiągnąć tylko poprzez staranne rozważenie każdego szczegółu. Aby zapewnić ten efekt, warto dowiedzieć się nieco więcej.

Drzwi wejściowe - aktakcyjne wejście od Paneldoor

Wypełnienia drzwiowe Paneldoor sprawiają, że każdy czuje się komfortowo we wnętrzu swojego domu. Bogate wzornictwo i kolorystyka, różnorodność szklenia pozwalają dobrać wypełnienie nawet najbardziej wymagającemu Klientowi. A co jest modne i co się produkuje – opowie nasz ekspert Michał Baran, współwłaściciel firmy Paneldoor:

Drewnopodobne okleiny od PaneldoorDrewno – jest ponadczasowe, dlatego okleina drewnopodobna na drzwi doskonale wpisuje się nawet w bardzo nowoczesne wnętrza. Tego rodzaju okleina doskonale sprawdzi się w przypadku wszystkich osób lubiących inwestować w niepowtarzalne rozwiązania.

imitacja betonu na drzwiach PaneldoorBeton i szarości – powierzchnie betonowe stają się coraz ważniejsze w nowoczesnej architekturze. Beton jako materiał nadaje charakter, szorstkość i ciepłą estetykę w różnych odcieniach szarości. Stanowi połączenie stylu i elegancji. Ta dyskretna powierzchnia może służyć jako tło dla szerokiej gamy kolorów i faktur, nadając modny wygląd każdemu domowi, każdym drzwiom.

Jasne kolory – najprzyjemniejszą rzeczą w tym trendzie jest wolność wyboru: tylko Ty decydujesz, jakiego koloru będą Twoje drzwi. Może to być coś z palety Paneldoor, jak fuksja, szafran, karaibski błękit, złoty lub jasny brąz lub coś zupełnie szalonego – słoneczna żółć, limonkowa zieleń, jaskrawoczerwony czy kobalt.

Kolorowe drzwi od Panledoor

Drzwi wejściowe do domu – dobór klamek lub pochwytów

Wielbiciele nowoczesnych aranżacji wnętrz dobrze wiedzą, jak ważną rolę pełnią detale. Szukając odpowiedniego modelu, należy więc nie tylko kierować się ich ogólnym wyglądem, kolorem i materiałem wykonania, ale też dodatkowymi elementami, takimi jak klamki czy pochwyty. Osoby, które szczególnie cenią innowacyjny design, mogą dodatkowo pokusić się o zamontowanie dłuższych pochwytów, uznawanych w stolarce za swoistą biżuterię do drzwi.
Trendy w drzwiach wejściowych opierają się na urzekającej, ale zrozumiałej filozofii prostoty, czystości kolorów, umiarkowanej kreatywności i wizualnej ekspansji przestrzeni. Traktując je jako istotny detal architektoniczny, możesz nadać swojemu domowi lub mieszkaniu przyciągający wzrok wygląd. Dlatego mogą Państwo dopasować wygląd swoich drzwi do własnych upodobań i do wybranej stolarki okiennej. Modyfikacja istniejącego wzoru? Wzór na życzenie Klienta? Dla firmy PANELDOOR to NIE jest żaden problem!

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.paneldoor.pl