Jak zabezpieczyć okna podczas remontu czy budowy?

W trakcie remontu czy budowy najtrudniej jest zabezpieczyć okna, drzwi, bramę garażową, a także instalacje sanitarne, płytki, szkło i podłogi. Dzięki innowacyjnym powłokom zdzieralnym można je teraz chronić. Glasstrip Advanced to produkt, który z pewnością przyda się każdej firmie remontowo-budowlanej, i nie tylko. Nikt nie chce borykać się z kosztami naprawy czy wymiany drogich okien, drzwi, armatury, podłogi etc. Dlaczego jeszcze warto zastosować ten preparat?Jak zabezpieczyć okna podczas remontu

Niezbędnik remontu i budowy

Glasstrip Advanced to usuwalna folia w płynie do pokrywania powierzchni szklanych do tymczasowych zastosowań w obszarach wewnętrznych i zewnętrznych. Jest wysoce odporną folią do ochrony podłoża podczas renowacji i przebudowy. Służy do zabezpieczania okien, drzwi, bram garażowych, balustrad szklanych, wanny, umywalki, płytek, brodzika, baterii, szkła, marmuru, granitu i trawertynu. Zabezpieczy te powierzchnie przed rozlaną farbą, cementem, tynkiem i innymi chemicznymi produktami znajdującymi się na placu budowy. Folię nakłada się za pomocą wałka malarskiego lub pistoletu natryskowego bezpowietrznego.

Jak zabezpieczyć okna podczas remontu

Naniesiona płynna powłoka po wyschnięciu tworzy twardą, wodoodporną warstwę folii, która chroni do 12 miesięcy we wnętrzach i na zewnątrz. Po remoncie można ją po prostu ściągnąć jako jeden kawałek bez pozostawiania resztek kleju lub za pomocą węża ciśnieniowego, pozostawiając powierzchnię czystą i nieuszkodzoną. Przed nałożeniem tego płynnego preparatu nie jest wymagana żadna specjalna obróbka wstępna powierzchni. Czas schnięcia w temperaturze pokojowej wynosi 48 godzin.

WODAN – jesteśmy po to, aby chronić Twój dom

Jak zabezpieczyć okna podczas remontuGeneralnym i wyłącznym dystrybutorem na Polskę płynnych folii do zabezpieczeń różnych gładkich powierzchni jest firma Wodan z Warszawy. Podczas Gali Stolarka VIP otrzymała nagrodę za ten niezawodny produkt, jakim jest Glasstrip Advanced za Innowacyjne Rozwiązanie Branży Stolarki 2022. Dzięki swoim unikalnym właściwościom ochronnym i prostej aplikacji znajduje zastosowanie przy realizacji zarówno dużych inwestycji, jak i przy prowadzeniu indywidualnych prac remontowo-budowlanych.

Sukces to długotrwały i trudny proces, ale im się udało. Gratulujemy i polecamy tę firmę i jej Glassstrip Advanced.

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.wodanmb.pl