Czym właściwie jest wypełnienie drzwiowe?

Nowoczesne drzwi składają się z elementów konstrukcyjnych, zapewniających drzwiom stabilność, jak również z elementów dekoracyjnych. Do części konstrukcyjnych należą ościeżnica oraz rama skrzydła, która jest ruchoma i służy otwieraniu i zamykaniu drzwi. Wypełnienie drzwiowe jest elementem dekoracyjnym osadzonym lub zainstalowanym w skrzydle drzwiowym, zapewniającym efekt wizualny i stabilizujący. Wypełnienia drzwiowe  firmy PANELDOOR wyglądają nie tylko dobrze – one w znacznym stopniu wspomagają prawidłową funkcjonalność drzwi.

Oszczędność energii,  komfort użytkowania i design

PanelDoor produkuje wypełnienia drzwiowe o świetnej efektywności w zakresie energooszczędności i wysokim standardzie bezpieczeństwa. W swojej posiada kilka rodzajów wypełnień drzwiowych: obustronne wypełnienia nakładkowe, jednostronne wypełnienia nakładkowe oraz wypełnienia wsadowe. Wypełnienia drzwiowe marki PANELDOOR mogą być wykorzystywane w stolarce PVC i Aluminiowej,  które wykonane są tylko i wyłącznie z blach aluminiowych. Każde z wypełnień PANELDOOR można dostosować do indywidualnych potrzeb. Natomiast szeroka gama akcesoriów pozwoli stworzyć drzwi, które będą spełniały oczekiwania każdego klienta. Wypełnienia drzwiowe mogą posiadać dowolnie wybraną kolorystykę. Oferujemy do wyboru ozdabianie ramkami, elementami szklanymi, intarsjami, frezami czy aplikacjami.

Dwustronne wypełnienia nakładkowe

Wysokiej jakości zewnętrzne panele dekoracyjne przykrywają całą ramę skrzydła, zarówno po stronie wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Dzięki temu powstają obustronnie gładkie, eleganckie, piękne powierzchnie, przykrywające elementy konstrukcyjne, co daje czystą formę bez widocznych zbędnych elementów ukrytych w środku. Widoczna pozostaje tylko sama rama drzwiowa, a skrzydło jest spójne i niezwykle estetyczne.

Jednostronne wypełnienia nakładkowe

Na zewnątrz elegancja, wewnątrz funkcjonalność. Cała powierzchnia zewnętrznej strony przykryta jest płytą dekoracyjną. Wewnątrz rama skrzydła jest widoczna i otacza ja wypełnienie drzwiowe – od wewnątrz, rama skrzydła i wypełnienie pozostają widoczne.

Wypełnienia wsadowe

Nazwa zdradza zastosowanie czyli wypełnienie jest wstawiane w ramę skrzydła, jak pakiet szybowy. Profil skrzydła z obu stron jest widoczny i otacza wypełnienie. Technologicznie jednak jest to konstrukcja, w której łatwo można wymieniać wypełnienie. Niezależnie od tego, na jaki wariant Państwo się zdecydują. Firma gwarantuje najwyższy stopień estetyki, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej w połączeniu z łatwością pielęgnacji i elegancją. PANELDOOR współtworzy drzwi niemalże doskonałe. Eleganckie drzwi w Polsce!

PANELDOOR to młoda, prężnie rozwijająca się polska firma,  która działa w branży stolarki otworowej. Zajmuje się produkcją wypełnień drzwiowych do drzwi Aluminiowych i PVC. W swojej ofercie posiada również pochwyty drzwiowe oraz samoprzylepne pianki XPS. Firma współpracuje z wieloma producentami, którzy doceniają jakość a także design produktów.

Zobacz jakie modele wypełnienia będą pasowała do twojego domu: www.paneldoor.pl