PANELDOOR, czyli szeroki wybór, wysoka jakość

PANELDOOR to polska, młoda, prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży stolarki otworowej. Firma zajmuje się produkcją wypełnień drzwiowych do drzwi ALU i PVC. W swojej ofercie posiada pochwyty drzwiowe oraz samoprzylepne pianki XPS. Bardzo dużym plusem firmy jest doświadczenie oraz wysoka jakość wykonywanych usług. Wypełnienia PANELDOOR sprawiają, że każdy czuje się komfortowo w zaciszu własnego domu.

Panledoor producent wypełnień drzwiowych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W swojej ofercie firma posiada kilka serii wypełnień: serię prestiż, nowoczesność oraz klasyka

Seria PRESTIŻ to wypełnienia drzwiowe wykonane na bazie płyt aluminiowych, przeznaczone przede wszystkim do stolarki aluminiowej, ale również stosowane w drzwiach PVC. Wypełnienia Serii PRESTIŻ mogą być wykonane jako wypełnienia wsadowe, jednostronnie nakładkowe i dwustronnie nakładkowe. Intrasje ze stali szlachetnej oraz aplikacje lakierowane pod kolor drewnopodobny tzw. DECORAL, zlicowane z powierzchnią wypełnienia. W serii PRESTIŻ możemy modyfikować wzory według własnych upodobań.

Seria NOWOCZESNOŚĆ to seria, w której wypełnienia drzwiowe produkowane są z różnych materiałów, w zależności od zastosowania stolarki drzwiowej. Do drzwi PVC firma wykonuje wypełnienia na bazie płyt HPL, a do drzwi aluminiowych stosuje płyty aluminiowe. Seria NOWOCZESNOŚĆ charakteryzuje się różnorodnością i dowolnością wykonania wzorów.

Seria KLASYKA przeznaczona jest do stolarki aluminiowej i PVC. Seria, która nigdy nie wychodzi z mody, która zawsze będzie na czasie. Stosowane ramki ornamentowe i kasty są produkowane z masy poliestrowej, która jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Ramki te mają bardzo dużą różnorodność kolorystyczną. W serii kolorystyka w wielu wzorach można zastosować witraże, które wykonywane są własnoręcznie w naszej firmie. Odpowiednie wypełnienie drzwiowe jest jednym z głównych czynników, które determinują trwałość i funkcjonalność drzwi.
Całą, bardzo rozbudowaną ofertę firmy PANELDOOR możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej: www.paneldoor.pl