Nowe trendy kolorystyczne w oknach i drzwiach

W obecnej sytuacji na rynku rola systemodawcy nie ogranicza się wyłącznie do dostarczania profili aluminiowych. Wymaga się od niego działań wyprzedzających oczekiwania zarówno producentów, jak i architektów. Yawal uważnie wsłuchuje się w płynące z rynku sygnały, stale też konsultuje się z projektantami. Z tego powodu jako pierwszy producent systemów aluminiowych wprowadza do swojej standardowej oferty kolorystycznej cztery rewolucyjne kolory, które dedykowane są klientom wymagającym niestandardowych rozwiązań.

Yawal kreuje trendy kolorystyczne. Pierwszy kolor to preferowany przez znaczną część producentów antracyt (RAL 7016), który został wzbogacony niezwykłym efektem metalicznym gwarantującym niepowtarzalny rezultat. Druga propozycja Yawal to kolor Corten Steel pozwalający niewysokim kosztem osiągnąć wyjątkowo efektowny wygląd stali cortenowskiej. Niezwykle ciekawą opcją jest również kolor Twilight. Przyciąga wzrok swoją matową szarą powierzchnią, ale przede wszystkim stanowi odpowiedź na problemy z nagrzewaniem się powłok. Dzięki specjalnej technologii powierzchnie pokryte tym rodzajem proszku pochłaniają do 25% promieniowania słonecznego. Efekt potwierdzony badanami przeprowadzonymi w niezależnym instytucie RCMA Americas, Inc. Rozwiązanie to dostępne jest również na życzenie producentów w kilkunastu innych odcieniach. Ostatnia propozycja Yawal to charakteryzujący się drobną strukturą i delikatnym połyskiem metalicznym kolor Sepia Brown. Powłoki pokryte tym proszkiem cechują wysoka odporność na oddziaływanie warunków atmosferycznych, ścieranie, promieniowanie UV oraz korozję.

Nasz dział handlowy i obiektowy łączy architektów, inwestorów i producentów. Analizując ich potrzeby, Yawal staje się trendsetterem w zakresie estetyki i kolorystyki proponowanych rozwiązań. Stolarka otworowa nie jest już traktowana tylko jak materiał budowlany, ale jak dekoracyjny element wykończenia wnętrz nadający charakter całej inwestycji i znacznie podnoszący jej rangę. Wybór odpowiedniej kolorystyki jest szczególnie ważny dla inwestorów prywatnych, którzy budując swoje rezydencyjne, szukają rozwiązań, które ich wyróżnią i będą stanowić eleganckie dopełnienie całego budynku” – powiedział Łukasz Kucharczyk, Dyrektor Handlowy Yawal S.A.

Yawal kreuje trendy kolorystyczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji na stronie  www.yawal.com