Modne i eleganckie, czyli czarne okna

Prawdziwym hitem w architekturze wnętrz są dziś czarne okna. Modele o najwyższych parametrach technicznych produkuje się w nowej, ciemnej szacie. Zarówno projektanci wnętrz, jak i architekci zgodnie wskazują, że czarne okna stały się prawdziwym przebojem w modnych aranżacjach. Bardzo podnoszą prestiż wnętrz i zarówno w pomieszczeniu, jak również na elewacji prezentują się wyjątkowo elegancko. Firma MS więcej niż OKNA, podążając za najnowszymi trendami światowego designu, wprowadziła obecnie na rynek profile w kolorze czarnym.
Okleina Jet Black

Efekt eleganckiej czerni okien jest zasługą specjalnej okleiny PVC Jet Black matt CC+. W takiej wersji spotkamy między innymi nowoczesne profile MS więcej niż OKNA linii ALU LOOK. Okleina występuje w formie matowej i ma strukturę skórki pomarańczy, co daje nie tylko ciekawy efekt wizualny, ale też praktyczny – na takiej powierzchni nie widać śladów palców. Za trwałość okleiny oraz zwiększenie jej odporności odpowiada zastosowana technologia Cool Colors plus. Dzięki grubszej warstwie akrylu zapewnia ona ochronę przed uszkodzeniami. Czarna folia Jet Black matt CC+ gwarantuje też mniejsze nagrzewanie się profili.
Czarna ramka międzyszybowa

Najlepszy efekt modnych okien zapewni wybór profili o dwustronnym pokryciu okleiną Jet Black matt CC+ i niewidoczne zawiasy, tzw. kryte okucia.  Całość dopełni wybór ciepłej ramki międzyszybowej CHROMATECH ultra, również w ciemnym kolorze. Jej czarna wersja, przy zachowaniu swych wysokich parametrów izolacyjnych, sprawia, że efekt wizualny ciemnych okien jest bardziej przestrzenny.
Modna czarna klamka

Nowoczesna i bezpieczna klamka Hoppe Secustik TOULON może również poszczycić się dziś modnym, czarnym wyglądem. Jej kanciasty design koresponduje z ostro zakończoną listwą przyszybową i stylem okien ALU LOOK. Na zmatowionej powierzchni klamki, podobnie jak na okleinie Jet Black, nie pozostają ślady i zabrudzenia. Takie okna łatwiej utrzymać w czystości.
Więcej na www.ms.pl