Klasyka w drzwiach zawsze się sprawdza

Seria wypełnień drzwiowych KLASYKA firmy PanelDoor produkowana jest do stolarki aluminiowej i PVC. Seria, która nigdy nie wychodzi z mody. Stosowane ramki ornamentowe i kasty są produkowane z masy poliestrowej, która jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Ramki lakierowane pod dostępną, bogatą kolorystykę.

W serii klasyka w wielu wzorach można zastosować witraże, które wykonywane są własnoręcznie w firmie. Można się zachwycać nowoczesnością, ale można także ją pogodzić z klasyką, szczególnie jeżeli dotyczy to drzwi do mieszkania, domu czy willi. Warto kupować to co najlepsze i od najlepszych. Warto szukać tych salonów, które oferują wypełnienia drzwiowe firmy PanelDoor.

PanelDoor to prężnie rozwijająca się marka, która łączy w sobie młodość i doświadczanie. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, rozbudowanemu parkowi maszynowemu oraz stosowaniu najwyższych materiałów, wypełnienia drzwiowe firmy PanelDoor charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, trudne warunki atmosferyczne czy hałas.

Więcej wzorów i informacji na stronie: www.paneldoor.pl