Jakie drzwi wewnętrzne są modne i co wybierają architekci?

Jeżeli ktoś poświęca wiele czasu w celu dokonania wyboru właściwego projektu domu, następnie elementów konstrukcyjnych, dachówki, rynien, tynku później okien, drzwi wejściowych, to prawdziwym wyzwaniem jest wykończenie domu czy mieszkania. Jest tak wiele elementów, które trzeba wziąć pod uwagę, że trudno jednoznacznie powiedzieć co pasuje najlepiej, co lubimy i na co nas stać. Wybór drzwi wewnętrznych to także nie lada wyzwanie. Aranżując pokoje, łazienki, garderobę hall często kierujemy się trendami, modą, ale co tak naprawdę nam się podoba czasami jest ponad czasowe, uniwersalne, piękne, funkcjonalne i dobrze byłoby, żeby było trwałe.

DorianPolska- drzwi wenętrzne

Trendy w drzwiach wewnętrznych

Obecnie trudno jest wyróżnić jeden wiodący styl, ale z pewnością można wskazać dwa, trzy główne nurty, mające wielu zwolenników. Jeden z nich to prostota, minimalizm, który dobrze wpisuje się w klimat nowoczesnych, a czasem nawet industrialnych wnętrz. Kolejny to klasyka, ponadczasowość, elegancja, trwałość, jakoś. Przykładem mogą być drzwi w stylu włoskim czy skandynawskim. Inni, jeszcze inni wybierają drewno, bliżej natury, z sękami czy tylko bejcowane.

Jak powinny więc wyglądać modne drzwi wewnętrzne? Które sprawdzą się we wnętrzu nowoczesnym, a które będą lepiej wyglądały w przytulnym pomieszczeniu? Pokazujemy kilka przykładów drzwi firmy Dorian, które mogą zaspokoić gusta wielu klientów. Z pewnością pasują do ładnych mieszkań, apartamentów czy eleganckich domów.

Innowacyjne rozwiązania i najwyższa jakość

Dorian to fabryka wyjątkowych drzwi i podłóg, których wyszukane wzornictwo stanowi efekt współpracy z włoskim projektantem Luca Stradivari – założycielem światowej sławy biura Stradivari Design, potomka wybitnego, włoskiego lutnika Antonio Stradivari. Do produkcji drzwi i podłóg firma używa jedynie naturalnych, najwyższej klasy materiałów. Aby zapoznać się z produktami firmy zapraszamy na stronę www.dorianpolska.pl

nowoczense dzrwi wenętrzne w kolorze betonu białe drzwi wewnętrzne kalsyka Drzwi drewniane dębowe - nowoczeny wzór Nowoczesna klasyka - białe drzwi wewnętrzne Wyskokie drzwi wewnetrzne Drzwi ukryte w ścianie drzwi wewnętzrne chowane w ścianę Drzwi przesuwne Dzrwi wewnętrzne łamane do garderoby Drzwi przesuwne Dzrwi drewniane Drzwi zewnetrzne lakierowane drzwi wewnętrzne drewniane Drzwi wenętrzne białe