Izoplast z nową technologią okien i drzwi

Firma Izoplast posiada ponad 25-letnie doświadczenie. Nieustannie wprowadza nowe rozwiązania i technologie. Tym samym zwiększając dynamikę rozwoju i rozszerzając obszary działania. Oferuje swoim klientom w Polsce i na zagranicznych rynkach szeroką gamę okien z PVC. O tym, co się zmieniło wraz z nową technologią i wdrożeniem systemu okuć Roto NX mówi Dariusz Kubiak – dyrektor handlowy w Izoplast.

nwoczene okna od firmy izoplast

Roto NX rozwiązanie na miarę XXI wieku

Izoplast wprowadził system Roto NX w 2018 roku – jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku. „Zawsze staramy się szybko wdrażać wszystkie nowości. Stawiamy na rozwój firmy i produktów okiennych. Nasza obecność na rynku od ponad dwóch dekad potwierdza, że idziemy z duchem czasu. Często wręcz wyprzedzamy go. Brak wdrażania nowych rozwiązań to zawsze krok wstecz w rozwoju firmy. Dlatego zależało nam, aby dobry produkt jakim jest sprawdzony system okuć Roto NT zastąpić jeszcze lepszym. Roto NX jest rozwiązaniem na miarę XXI wieku” – mówi Dariusz Kubiak.

Klienci cenią niezawodność

Obecnie w systemie Roto NX okuwamy już praktycznie wszystkie linie produktowe PVC z naszej nowej serii eXtremo. Nie stosujemy innych zamienników. Po co zastępować coś, co doskonale spełnia nasze i klientów oczekiwania? Nasi odbiorcy to przede wszystkim rodzimi inwestorzy, ale nie brakuje też klientów z rynków zagranicznych. Dlatego nasze produkty muszą być niezawodne. Użytkownicy wysoko cenią jakość i komfort rozwiązań. Nowoczesne okna to przede wszystkim wygodna i prosta obsługa. Klienci zwracają uwagę na nowe możliwości w zakresie bezpieczeństwa i mikrowentylacji, których szerokie spektrum oferuje okucie Roto NX – wyjaśnia Dariusz Kubiak. Dlatego nasza linia Okien Extremo cieszy się dużą popularnością i chętnie wybierana jest przez klientów.

Izoplast okna eXtremo

Atrakcyjna oferta wygodnych i bezpiecznych okien

Design, mikrowentylacja, solidne zaczepy – każde z tych rozwiązań daje wybór klientowi, wzbogacając ofertę i inspirując inwestorów. Zdaniem Dariusza Kubiaka – mikrowentylacja w rozwórce, ukryte wkręty zawiasów czy funkcja Roto TiltSafe – możliwość wietrzenia pomieszczenia przy zachowaniu ochrony antywyważeniowej w klasie RC 2 – to rozwiązania, które przekonują do wyboru okien z Roto NX nawet niezdecydowanych klientów. Naszym odbiorcom, zależy na stolarce niezawodnej, z prostymi, intuicyjnymi ale technologicznie zaawansowanymi rozwiązaniami.

Duże przeszklenia i bezpieczeństwo

Po pierwsze – mała ilość elementów, drugie – praktyczne usprawnienia na produkcji, trzecie – łatwiejszy montaż. Te trzy aspekty szczególnie ważne w codziennej pracy firmy Izoplast. Jak wyjaśnia dyrektor handlowy Izoplast: „Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa. W Roto NX duże okna mogą być w pełni bezpieczne dzięki zastosowaniu elementów zwiększających nośność skrzydła już przy wersji standardowej – do 130 kg lub do 150 kg w wyższej wersji. Obecnie coraz więcej klientów, współpracujących z architektami oczekuje coraz większych gabarytowo okien i przeszkleń. System Roto NX umożliwia projektowanie większych nowocześniejszych konstrukcji co spełnia zmieniające się oczekiwania rynku”.

Duże przeszklenia i nowoczene budownictwo

Gdzie można dokonać zakupu okien i drzwi Izoplast

Zakupu produktów firmy IZOPLAST dokonać można w salonach sprzedaży w Łodzi i Jeżowie, w Skierniewicach i Kozerach koło Grodziska Mazowieckiego. W naszych salonach firmowych, które należą do grona Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi, oprócz stolarki otworowej z PVC i ALUMINIUM, oferujemy parapety zewnętrzne i wewnętrzne, rolety zewnętrzne i wewnątrzlokalowe, drzwi stalowe do domów i mieszkań oraz bramy garażowe. Sprawdź ofertę i adresy salonów na stronie firmy Izoplast