Gigantyczne wrażenie od wejścia – AWIDOOR Pivot

Drzwi jedyne w swoim rodzaju, o spektakularnych wymiarach, łatwe w obsłudze, zapewniające bezpieczeństwo i wysokie parametry termiczne? To wymagania, które spełniają drzwi AWIDOOR Pivot. Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie oraz zachowaniu wyjątkowej estetyki wnętrza, czerpią inspirację z antycznych ideałów. Połączenie najnowocześniejszej technologii ze smukłym wyglądem, tworzy kolosalną konstrukcję, wywierającą gigantyczne wrażenie od wejścia.

Drzwi obrotowych Awidoor PivotSystem drzwi obrotowych Awidoor Pivot to wyjątkowe podejście do tematu drzwi wejściowych. Pozwala on tworzyć imponujące konstrukcje zarówno z wypełnieniem panelowym, jak i przeszkleniem do 4 metrów wysokości. Drzwi obrotowe AwidoorPivot to również gwarancja doskonałej izolacji termicznej, poprawiającej komfort mieszkania oraz akustycznej, blokującej miejski zgiełk. Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia drzwi w zabezpieczenia antywłamaniowe w klasie RC2, zapewniające bezpieczeństwo w każdym wnętrzu. Otwieranie za pomocą klucza, kodu lub skanu palca, umożliwia dopasowanie drzwi do najbardziej zaawansowanych potrzeb oraz wymagań inwestorów – zarówno w kwestiach estetyki, jak i funkcjonalności.

Gigant wśród drzwi – AWIDOOR Pivot Giant

Występujący w greckiej mitologii Giganci to nadnaturalnej wielkości istoty o niebywałej sile. Ich antyczna moc stała się inspiracją dla firmy Awilux w tworzeniu Awidoor Pivot Giant – imponujących rozmiarów stolarka drzwiowa o wyjątkowo łatwym użytkowaniu.
Awidoor Pivot Giant posiada nietuzinkowy system, stworzony z połączenia innowacyjnych rozwiązań z estetycznym, minimalistycznym wyglądem. Pomimo swej niespotykanej masywności, nowe drzwi obrotowe są bardzo łatwe w obsłudze dzięki zastosowaniu specjalnych zawiasów – bez względu na ciężar skrzydła, innowacyjny system mocowania zapewnia niebywałą lekkość otwierania, co pozwala na tworzenie konstrukcji gigantycznych rozmiarów.

Oprócz tego, AWIDOOR Pivot Giant umożliwia wykorzystanie zarówno wypełnienia szklanego, jak i panelowego, co dodatkowo poszerza możliwości aranżacyjne innowacyjnej stolarki Awilux. Przeszklenia pozwolą na jeszcze większe doświetlenie wnętrz, zaś panele stanowią opcję gwarantującą pełną dyskrecję.

Drzwi do domu Awidoor PivotSpektakularny Kolos – AWIDOOR Pivot Colos

Mityczną wielkość widać także w projekcie drzwi Awidoor Pivot Colos. Ogromna niczym Kolos Rodyjski, innowacyjna stolarka od Awilux swymi masywnymi rozmiarami doskonale nadaje wnętrzu przestronności, nie zamykając przy tym optycznie pomieszczenia. W przeciwieństwie do tradycyjnych drzwi, ich rozmiar nie utrudnia użytkowania – system Pivot utrzymuje ich ciężar, przez co ułatwia codzienne korzystanie.

Dodatkowo, obrotowe funkcje nadają drzwiom motoryczności. W odróżnieniu od Pivot Giant, w Colos umożliwiono zastosowanie jedynie przeszkleń, które wprowadzają do wnętrza promienie słoneczne, tym samym odpowiednio rozświetlając pomieszczenie.
Gigantyczny komfort i kolosalne bezpieczeństwo

AWIDOOR Pivot to idealne rozwiązanie dla inwestorów poszukujących niestandardowych i jedynych w swoim rodzaju aranżacji drzwi wejściowych, zaprojektowanych z myślą o stworzeniu modnej i bezpiecznej przestrzeni. Maksymalna przepuszczalność powietrza oraz doskonałe doświetlenie poprawiają komfort domowników, a odporny na obciążenie wiatrem – nawet do 1200 Pa – system zagwarantuje bezpieczeństwo nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Wodoszczelne drzwi Awidoor Pivot zapewniają także doskonałą izolację termiczną oraz utrzymują stałą temperaturę w pomieszczeniu, przy współczynniku przenikalności ciepła- 1,5W/m2K.

System drzwi obrotowych Awidoor PivotDzięki nowoczesnej konstrukcji, drzwi Awidoor Pivot mogą zostać wykonane w gigantycznych rozmiarach. Odejście od zawiasów o standardowych mocowaniach bocznych oraz zastosowanie przesuniętej osi zawiasów pozwala wyprodukować spektakularne drzwi o wymiarach 1700 x 3000 mm w przypadku Awidoor  Pivot Giant oraz 2500 x 4000 mm dla Awidoor Pivot Colos. Co więcej, ogranicznik otwarcia, zintegrowany, ukryty samozamykacz i możliwość zastosowania systemowego odwodnienia to jedynie część elementów poprawiających komfort użytkowania oraz przedłużających okres żywotności drzwi.

AWIDOOR Pivot to doskonałe dopełnienie zarówno nowoczesnych domów, jak i klasycznej architektury. Pomimo gigantycznych rozmiarów, dzięki smukłemu wykończeniu drzwi nie przytłaczają wnętrza. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa, izolacyjności termicznej, stabilności oraz szczelności, pozwalając przy tym na tworzenie kolosalnych konstrukcji. Awidoor Pivot to rozwiązanie najwyższej jakości, gwarantujące komfort użytkowania oraz oszczędność miejsca, przy równoczesnym zachowaniu ogromnych rozmiarów systemu obrotowego.

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.awilux.pl