Drzwi wejściowe do domu. Piękne, ciepłe i w dobrej cenie.

Drzwi wejściowe stalowe, aluminiowe, z aluminium i stali nierdzewnej. Budujący i remontujący domy mogą wybierać spośród wielu typów drzwi o najróżniejszych wzorach, a także parametrach technicznych, które spełnią nawet najwyższe wymagania. Drzwi ISOPRO od firmy Hörmann  to propozycja dla tych, którzy szukają drzwi ciepłych, bezpiecznych i stylowych.

ISOPRO drzwi wejściowe do twojego domu

Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że nie musimy już wybierać między drzwiami ładnymi a ciepłymi, między ich urodą, dzięki której staną się wizytówką naszego domu, a dobrą izolacyjnością cieplną. Możemy mieć jedno i drugie.  Drzwi zewnętrzne ISOPRO ze stalową płytą o grubości 65 mm z przegrodą termiczną, z ciepłą aluminiową ościeżnicą i ciepłym progiem osiągają współczynnik przenikania ciepła UD nawet 0,88 W/(m²K). To więcej niż wynoszą minimalne wymagania, jakie stawia się drzwiom zewnętrznym w domach energooszczędnych.Co ważne, zapewnią nam też spokojny sen. Wyposażone zostały bowiem w bezpieczny zamek z 3-punktowym ryglowaniem oraz listwy przeciwwyważeniowe. Mają też zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach.

Drzwi wejściowe Isopro Hormann

Promocja na drzwi wejściowe

W promocji producent oferuje cztery atrakcyjne modele tych drzwi, w sześciu modnych kolorach. Wszystkie mogą być wyposażone w nowoczesny uchwyt ze stali nierdzewnej lub w komplet klamek ze stali nierdzewnej z rozetami. Bez żadnej dopłaty można także zamówić drzwi otwierane na zewnątrz. Na te solidne i trwałe drzwi zewnętrzne udzielana jest 5-letnia gwarancja. Oferowane w promocji przez firmę Hörmann drzwi ISOPRO wraz montażem kosztują tylko 3990 zł – cena zawiera  8 % VAT i  nie uwzględnia naświetla bocznego.

Promocja potrwa od 1 września do 30 listopada 2020 roku.  Więcej informacji na jej temat znaleźć można na www.hormann.pl

Drzwi wejściowe Isopro Hormann