Drzwi wizytówką domu – AWI-Door 90

Drzwi wejściowe powinny spełniać dwa podstawowe zadania. Z jednej strony muszą one gwarantować pełne bezpieczeństwo domu i domowników, a z drugiej – stanowią element dekoracyjny, który odzwierciedla charakter oraz gust mieszkańców. Drzwi wejściowe AWI-Door 90 dostępne w ofercie Awilux Polska to rozwiązanie, które stanie się elegancką wizytówką każdego domostwa.

Czym kierować się przy wyborze drzwi wejściowych? Z całą pewnością optymalnymi parametrami izolacyjnymi oraz akustycznymi, wysokim standardem zabezpieczenia przeciwwłamaniowego oraz designem. Wszystkie te cechy znajdziemy w nowych drzwiach AWI-Door 90 od Awilux Polska.

AWI-Door 90

Drzwi wejściowe dostępne w ofercie Awilux Polska cechuje wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania oraz estetyka. Aluminiowe drzwi AWI-Door 90 posiadają wypełnienie nakładkowe jedno- lub dwustronne. Dzięki budowie nakładkowej skrzydło drzwi od zewnątrz stanowi jednolitą płaszczyznę, co korzystanie przekłada się na walory estetyczne drzwi. Gładka powierzchnia pozwala także na skuteczne i bezproblemowe czyszczenie drzwi. Nakładkowa budowa zapewnia również pełny komfort termiczny oraz maksymalną energooszczędność i stabilność.

AWI-Door 90 to rozwiązanie skierowane do posiadaczy domów wolnostojących, jak i mieszkańców budynków wielorodzinnych. Wyposażone są w zasuwnicę z pięcioma punktami ryglowania, która skutecznie zabezpiecza przed ewentualnym wyważeniem. Drzwi  posiadają również wkładkę bębenkową z estetyczną okrągłą rozetą od zewnątrz. Od wewnątrz znajduje się owalna klamka oraz rozeta. Montowany na zewnątrz pochwyt może być długości od 500 mm do 1800 mm. Drzwi  dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, w trzech wzorach wypełnień. Mogą być otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz.

Awilux AWI Door 90 Expressia

Awilux AWI- Door 90 Expressia

Awilux Awi - Door 90 Classica

Awilux AWI – Door 90 Classica

Awilux Awi - Door 90 Moderna

Awilux AWI- Door 90 Moderna

Szczypta inspiracji

Drzwi wejściowe AWI-Door 90 (dzięki możliwości wyboru układu naświetla), wpiszą się w wystrój i charakter każdego domu. Osoby ceniące tradycje w wystroju wnętrz mogą zdecydować się na wybór podłużnego, prostokątnego naświetla. Zwolennicy nowoczesności mogą rozjaśnić swoje drzwi wejściowe naświetlem w kształcie półksiężyca. Natomiast osoby dbające o swoją prywatność mogą zdecydować się na drzwi z kilkoma kwadratowymi naświetlami.  Dla bardziej wymagających możliwe jest zastąpienie szyby transparentnej specjalną szybą ornamentową, która zapewni komfort użytkowania oraz prywatność.

Drzwi aluminiowe to również niezawodny design. Dzięki łatwości obróbki materiału drzwi wejściowe wykonane w technologii aluminium mogą przybrać wybrany kolor, który wkomponuje się w wygląd domu zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Wysoka jakość idąca w parze z innowacyjnym designem drzwi wejściowych to sposób na stworzenie ciekawych aranżacji podkreślających gust mieszkańców.

Więcej informacji: www.awilux.pl