Antracytowe okna królują wśród klientów

W ostatnim czasie trendy rynkowe bardzo wyraźnie ujawniają rosnące zainteresowanie wśród konsumentów oknami w kolorze antracytu. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi SALAMANDER Window & Door Systems S.A. wprowadzając do swojej oferty antracytowe profile.

antracytowe profile

Antracytowe profile to absolutna nowość, dlatego firma Salamander przygotowała coś specjalnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu poszukiwany przez klienta kolor pojawia się, już nie tylko na zewnętrznej okleinie dekoracyjnej, ale w całym oknie. Zapewnia to bardzo atrakcyjny, nowoczesny design bez widocznych białych powierzchni. Antracytowe korpusy profili dostępne są w systemach Brügmann bluEvolution 73 i 82.

Atracyjne i nowoczesne

Profile okienne systemu bluEvolution 73 sprostają wymaganiom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta i znajdą zastosowanie w najbardziej nowoczesnej aranżacji okiennej. Ich gładkie powierzchnie ułatwiają pielęgnację okien i zapewniają im długą żywotność. Wielokomorowość konstrukcji uniemożliwia tworzenie się mostków termicznych, co zapewnia redukcję kosztów energii. Przemyślana budowa profili, przy dodatkowym zastosowaniu wzmocnień stalowych, gwarantuje niezawodną stabilność stolarki i dodatkowe zabezpieczenie domu przed włamaniem.

Okna przyszłości

Oto seria profili bluEvolution 82, która łączy w sobie wyśmienitą oszczędność energii oraz innowacyjną technologię uszczelniania na najwyższym poziomie. Nadaje się jako element do domów pasywnych i energooszczędnych. Dzięki zastosowaniu specjalnie zoptymalizowanych konstrukcji ram i skrzydeł z termicznie ulepszonym zespoleniem krańcowym i izolującą, potrójną szybą – otrzymujemy zredukowaną stratę ciepła. Z pewnością pozytywnie wpłynie to Twój portfel – gdyż będziesz miał okna piekne, nowoczesne i energooszczędne!

Salamander Window & Door Systems S.A. jest producentem wysokiej jakości profili okiennych z PCW pod marką: Brügmann bluEvolution, Salamander i evolutionDrive, które spełniają najwyższe wymogi jakościowe, a w zakresie wzornictwa i możliwości  konstrukcyjnych zaspakajają zróżnicowane wymagania klientów. Jesli chcesz otrzymać ofertę zapraszamy do salonów sprzedaży naszych kontrahentów i na naszą stronę internetową Salamander.