HAPPY HOME SOMFY, czyli nowe miejsce dla entuzjastów SMART HOME

HAPPY HOME SOMFY to wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o entuzjastach zastosowania smart technologii w domu. To centrum doświadczania korzyści z zastosowania wszelkich nowości technologicznych.

Showroom SOMFY to unikatowe miejsce o powierzchni 130 km kw., które łączy wzornictwo, innowacje i nowoczesny how-know dla osób poszukujących inspiracji o kompleksowych rozwiązań automatyki domowej oraz inteligentnych domów. Odwiedzając HAPPY HOME SOMFY, dzięki pomocy doświadczonym specjalistom, możemy sprawdzić w jaki sposób działają zautomatyzowane rolety, bramy, czy markizy po podłączeniu do ich centrali, sterującej SMART HOME. Każdy kto odwiedzi to wyjątkowe miejsce może także przetestować w jaki sposób działają urządzenia domowe przy użyciu komend głosowych. Dla tych osób, które chcą troszkę odpocząć, przygotowano także strefę chillout, w której w przyjemnej atmosferze wyciszenia można zagłębić tematykę rzeczy

Jak podaje Radosław Borkowski, Dyrektor Zarządzający SOMFY POLSKA: „W HAPPY  HOME SOMFY prezentujemy, jak zmienić każde mieszkanie ze statycznego lokalu w prawdziwie aktywnego sojusznika naszych codziennych działań. Nowoczesny showroom został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z technologiami inteligentnymi w domu lub też posiadają już takie rozwiązania, ale chcą je rozbudować o nowe funkcjonalności”. W HAPPY HOME SOMFY każdy znajdzie coś dla siebie.

baner_750x200Wnętrze showroomu SOMFY zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Projekt 2000 i bazuje na stworzeniu przyjaznej przestrzeni, w której można wyróżnić takie strefy jak: Home Climate, Home Protect, Home Access, Home Interior i Home Outdoor. Odwiedzając HAPPY HOME SOMFY można się przekonać, że nowoczesne technologie pozwalają zmienić nasz dom w miejsce dostosowane do naszych przyzwyczajeń.

Showroom możesz odwiedzić od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 -17.00.