Złoty produkt: Stropex EMO

Chociaż od targów BUDMA minęło już kilka miesięcy to warto w tym wolniejszym, urlopowym czasie przypomnieć wydarzenie, które przypięczetowało sukces firmy Stropex i potwierdziło wysoką jakość tego produktu.

Targi BUDMA to odbywające się cyklicznie od wielu lat targi budowlane, na które przyjeżdzają najwazniejsze europejskie firmy z branży.

Złoty Medal jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród na rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregowi kryteriów, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Otrzymana nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem – mówi Karol Pięta, dyrektor handlowy w firmie Stropex. – Jednakże dla firmy ważniejsze niż nagrody, jest poparcie społeczne. Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w propagowaniu głosowania na System EMO-STROPEX O ZŁOTY MEDAL – wybór konsumentów – zaznacza.

Udało się zdobyć także tę nagrodę – produkt firmy Stropex zdobył przychylność konsumentów i wygrał głosowanie  uzyskując 46,6%  głosów.

Czym dokładnie jest Stropex EMO, jakie ma właściwości i czy spełnia normy dotyczące energooszczędności zgodnie z nowym prawem budowlanym, które obowiązuje od stycznia 2017r.? Kliknij w zdjęcie poniżej. Odpowiedzi na te pytania udzieli Karol Pięta – dyrektor handlowy Stropex:

karolp

Źródło: Stropex