Brama PRIME luksusowy model

Brama PRIME, najbardziej luksusowy model w ofercie firmy Wiśniowski wyróżniona Złotym Medalem MTP 2016. Po wnikliwej ocenie, eksperci Międzynarodowych Targów Poznańskich uznali, że brama PRIME reprezentuje najwyższy poziom jakości idący w parze z innowacjami, które czynią z niej model absolutnie wyjątkowy na polskim rynku.

Brama Prime od firrmy Wiśniowski

Brama PRIME zdobyła Złoty Medal MTP,  jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród w Polsce.  Ta automatyczna brama segmentowa dopracowana została w każdym szczególe. Jest ona połączeniem światowej klasy designu i najnowszych technologii. Jej wnętrze tworzy oryginalny panel INNOVO o grubości 60 mm. Panel wypełniony pianką, która zapewnia bezkonkurencyjną izolację cieplną bramy, pożądaną szczególnie w budownictwie energooszczędnym i pasywny. Przemyślany system uszczelnień, który został w niej zastosowany, zapobiega stratom ciepła w newralgicznych punktach montażowych. Jest to więc nie tylko produkt prestiżowy, ale także w pełni ekologiczny, zaprojektowany w trosce o środowisko.

Ponadto, model ten jest naszpikowany technologią. Przekłada się to na doskonały system zabezpieczeń i niezwykły komfort obsługi bramy, zapewniony przez automatykę cenionej firmy SOMFY. Natomiast nowoczesna, ale wysmakowana stylistyka bramy garażowej PRIME sprawia, że świetnie odnajduje się ona we współczesnym budownictwie. Dodatkowo szeroka gama kolorów i opcji wykończeniowych umożliwiają perfekcyjne dopasowanie do otoczenia i elewacji budynku. Złoty medal MTP zostanie wręczony podczas poznańskich targów budowanych BUDMA. Tam też firma WIŚNIOWSKI zaprezentuje swoje najlepsze produkty i innowacje przygotowane na 2016 rok. Więcej informacji na temat bramy PRIME na stronie producenta: www.wisniowski.pl