Najcieplejsza brama segmentowa na rynku

Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową  PETECKI Future 80. Jest to jedyny taki produkt na rynku z panelem o grubości 80 mm. Wprowadzenie go do asortymentu  sprawiło, że oferta marki stała się jeszcze bardziej kompleksowa. Co zatem wyróżnia Future 80?

ESTETYKA I BEZPIECZEŃSTWO
PETECKI FUTURE 80 występuje w kolorach EXCELLENT LINE ( złoty dąb, orzech), EXCELLENT DESIGN (biały, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, winchester oraz w trzech rodzajach szarości – antracyt „polygrain”, antracyt „mikrorowek” i antracyt DEEPMAT) lub w strukturze Carbon Design. Na życzenie klienta, istnieje możliwość polakierowania bramy na dowolny kolor z palety RAL. Specjalna, elastyczna osłona międzypanelowa poprawia estetykę oraz zwiększa termoizolacyjność bramy. Brama segmentowa – jest to niespotykane dotąd rozwiązanie nadające bramie lepszy wygląd oraz poprawiające bezpieczeństwo użytkowników.

TERMOIZOLACYJNOŚĆ
Zastosowanie panelu o grubości 80 mm o rekordowej wartości współczynnika
U= 0,3 W/m2K, wspólnie z uszczelką Thermo Plus oraz podwójną uszczelką dolną, pozwoliło uzyskać współczynnik ciepła wynoszący U=0,7 W/m2K.*Jest to najcieplejsza brama na rynku.

Panel do bramy segemntowej

Kliknij żeby zobaczyć w pełnym rozmiarze.

INNOWACYJNOŚĆ I KOMFORT
Wybierając FUTURE 80, klient otrzymuje nie tylko świetny design i termoizolacyjność, ale także pełen komfort, dzięki zastosowanej automatyce. Oprócz klasycznego sterowania bramą, Grupa PETECKI oferuje innowacyjne rozwiązania. Każdą z proponowanych przez firmę bram można sterować z dowolnego miejsca na Ziemi, przy pomocy tableta lub smartfona, wykorzystując dostęp do Internetu. Nowa brama segmentowa  to gwarancja ciepła i ochrony przed hałasem. Mocnymi stronami produktu są; bezpieczeństwo, energooszczędność, odporność na korozję, nowoczesny i ponadczasowy design, wygodna i prosta obsługa, wytrzymałość i bezawaryjność oraz komfort dla całej rodziny i nieograniczony wybór kolorów. Nowy produkt dołączył do sprawdzonych i polecanych przez klientów bram segmentowych marki PETECKI.

* wynik dla bramy o wymiarze 500 x 247 cm uzyskany metoda obliczeniową

Więcej informacji na: www.petecki.eu.