BRAMY SEGEMENTOWE PODBIJAJĄ RYNEK

W lipcu 2015 roku Grupa Petecki wprowadziła na rynek bramy segmentowe. Pierwsze analizy sprzedaży przeprowadzone w październiku pokazują, że inwestycja ta była doskonałym posunięciem.

BRAMA EXCELLENT DESIGN

BRAMA EXCELLENT DESIGN

W czym tkwi sukces?

Bramy segmentowe posiadają w standardzie tzw. ciche rolki, dzięki którym każde otwieranie i zamykanie bramy odbywa się bez uciążliwego hałasu. Dzięki temu następuje zwiększenie oszczędności energii, gwarantowane przez opracowany system uszczelnień THERMO PLUS.

Innowacyjność i komfort.

Wybierając bramy PETECKI, klient otrzymuje nie tylko świetny design i bezpieczeństwo, ale także pełen komfort, dzięki automatyce. Oprócz klasycznego sterowania bramą, Grupa Petecki oferuje innowacyjne rozwiązania. Każdą z bram PETECKI można sterować z dowolnego miejsca na Ziemi, przy pomocy tabletu lub smartfona, wykorzystując dostępu do Internetu.

BRAMA EXCELLENT DESIGN DECOR

BRAMA EXCELLENT DESIGN DECOR

Oferta spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Kolorystkę i wygląd bramy można swobodnie dostosować do charakteru swojego domu. Bramy segmentowe PETECKI to gwarancja solidności i najszerszej oferty na rynku. Mocnymi stronami produktu są: nowoczesny i ponadczasowy design, bogaty wybór kolorów, wygodna i prosta obsługa, wytrzymałość i bezawaryjność, bezpieczeństwo, energooszczędność.

Więcej informacji o produkcie na stronie: www.petecki.eu