Najcieplejsza brama segmentowa na rynku

Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową  PETECKI Future 80. To jedyny taki produkt na rynku z panelem o grubości 80 mm. Wprowadzenie go do asortymentu  sprawiło, że oferta marki stała się jeszcze bardziej kompleksowa. Co zatem wyróżnia bramę segmentową Future 80?

Brama segmentowa Future 80 do towjego grażu

ESTETYKA I BEZPIECZEŃSTWO

Brama segmentowa PETECKI FUTURE 80 występuje w kolorach EXCELLENT LINE ( złoty dąb, orzech), EXCELLENT DESIGN (biały, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, winchester oraz w trzech rodzajach szarości – antracyt „polygrain”, antracyt „mikrorowek” i antracyt DEEPMAT) lub w strukturze Carbon Design. Na życzenie klienta, istnieje możliwość polakierowania bramy na dowolny kolor z palety RAL. Specjalna, elastyczna osłona międzypanelowa poprawia estetykę oraz zwiększa termoizolacyjność bramy. Brama segmentowa – jest to niespotykane dotąd rozwiązanie nadające bramie lepszy wygląd oraz poprawiające bezpieczeństwo użytkowników.

TERMOIZOLACYJNOŚĆ

Zastosowanie panelu o grubości 80 mm o rekordowej wartości współczynnika U= 0,3 W/m2K, wspólnie z uszczelką Thermo Plus oraz podwójną uszczelką dolną, pozwoliło uzyskać współczynnik ciepła wynoszący U=0,7 W/m2K.* dziki tym parametrom uzyskaliśmy najcieplejszą bramę na rynku.

Brama segemntowea Petecki Future 80, szczegółowy opis

INNOWACYJNOŚĆ I KOMFORT

Wybierając FUTURE 80, klient otrzymuje nie tylko świetny design i termoizolacyjność, ale także pełen komfort, dzięki zastosowanej automatyce. Oprócz klasycznego sterowania bramą, Grupa PETECKI oferuje innowacyjne rozwiązania. Każdą z proponowanych przez firmę bram można sterować z dowolnego miejsca na Ziemi, przy pomocy tableta lub smartfona, wykorzystując dostęp do Internetu. Nowa brama segmentowa  to gwarancja ciepła i ochrony przed hałasem.

Mocne strony produktu:

  • bezpieczeństwo,
  • energooszczędność,
  • odporność na korozję,
  • nowoczesny i ponadczasowy design,
  • wygodna i prosta obsługa,
  • wytrzymałość i bezawaryjność 
  • komfort dla całej rodziny
  • nieograniczony wybór kolorów.

Nowy produkt dołączył do sprawdzonych i polecanych przez klientów bram segmentowych marki PETECKI. Więcej informacji na temat produktu na stronie producenta: www.petecki.eu.

* wynik dla bramy o wymiarze 500 x 247 cm uzyskany metoda obliczeniową