Brama garażowa na pilota

Ręczne otwieranie garażu nie należy do przyjemności – to zazwyczaj uciążliwy obowiązek zabierający czas i energię. Dlatego warto pozwolić sobie na odrobinę komfortu i wybrać bramę garażową KRISPOL napędzaną nowoczesną automatyką STARCUS lub sterowaną za pomocą smartfona.

Komfort na pilota

Automatyka STARCUS to wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych zamknięte w estetycznych obudowach. Dają użytkownikowi możliwość otwierania i zamykania bramy za pomocą ergonomicznego pilota. Automatyka STARCUS to rozwiązanie przeznaczone dla segmentowych bram garażowych KRISPOL, które z łatwością napędza bramy o powierzchni do 12,5 m2.

Brama na pilota - Krispol

Do najważniejszych cech napędów STARCUS należą:

  • amperometryczny system wykrywania przeszkody, który zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu po napotkaniu przeszkody w świetle bramy,
  • funkcja łagodnego startu i płynnego zatrzymania pozwalająca uniknąć silnego szarpnięcia podczas otwierania i zamykania bramy,
  • podświetlenie LED,
  • opcja programowania automatycznego zamykania,
  • możliwość zastosowania awaryjnego rozłączenia napędu z zewnątrz, na wypadek
  • braku zasilania,
  • płynna regulacja siły nacisku,
  • możliwość podłączenia fotokomórek oraz dodatkowych akcesoriów

Do napędów STARCUS dołączone są praktyczne piloty o ciekawym wzornictwie, które umożliwiają wygodne otwieranie lub zamykanie bramy. Zasięg do 100 metrów, indywidualny zmienny kod oraz możliwość programowania do 3 urządzeń, to cechy, które sprawiają, że pilot stanowi centrum dowodzenia bramą garażową, wjazdową lub furtką.

Komfort sterowania smartfonem

Dla osób, które nie rozstają się ze swoim smartfonem, proponujemy system KRISPOL HOME MANAGER. To rozwiązanie, które wykorzystuje urządzenia mobilne (smartfon lub tablet) do sterowania bramą garażową i wjazdową. System KRISPOL HOME MANAGER to idealna alternatywa dla osób, które często gubią lub zapominają pilota.

KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 25 lat. Firma oferuje komplet stolarki dla domu: bramę garażową, okna, rolety, drzwi wejściowe oraz żaluzje fasadowe. Do 14 czerwca, osoby zainteresowane zakupem bramy garażowej, mogą skorzystać z oferty specjalnej na automatykę STARCUS. Przy zakupie dowolnego modelu segmentowej bramy garażowej KRISPOL, automatyka STARCUS jest dostępna w cenie obniżonej o wartość podatku VAT (- 23 %).

Więcej informacji na stronie: www.krispol.pl