Wybór okien to poważna sprawa. Skonsultuj to z firmą Żurowski

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Pan Włodzimierz Żurowski może podzielić się z nami wypracowanymi metodami działania na rynku. Być może dowiemy się czegoś co Pan Włodzimierz zostawi w spadku swojej rodzinnej firmie. Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem z właścicielem PUH “Żurowski” – Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi.

Grzegorz Cendrowski (GC). Panie Włodzimierzu, skąd narodził się u Pana pomysł na założenie firmy?
Włodzimierz Żurowski(W.Ż). Pomysł na założenie firmy pojawił się ponad 20 lat temu. Obserwowałem rynek i widziałem duży potencjał w branży okiennej oraz rosnący popyt na stolarkę PCV. Dlatego zdecydowałem się założyć swoją działalność, którą prowadzę już od 20-stu lat. Z perspektywy czasu widzę, że ważniejsze od wątpliwości, co do trafności podjętych decyzji związanych z założeniem firmy, jest myślenie perspektywiczne, wytrwałość i śledzenie branży. Branża stolarki jest niezwykle pasjonująca począwszy od zakresu produktów, jakie obejmuje aż do procesu montażu. Moja firma zajmuje się sprze­dażą i mon­tażem okien z PVC, alu­mi­nium i drewna, bram gara­żo­wych, drzwi ppoż., drzwi wewnęt­rznych i zewnęt­rznych oraz rolet zewnęt­rznych. W swojej ofercie mamy również zabudowę tarasów, stawianie ogrodów zimowych, a także ścian mobilnych. Mnie ta branża pochłonęła na dwadzieścia lat! (uśmiech). Choć nie są to produkty pierwszej potrzeby i typowo konsumpcyjne (gdyż są stworzone na lata), to są one niezwykle istotne i potrzebne w codziennego życia każdego z nas i to od nich zależy komfort czy bezpieczeństwo nasze najbliższych.

PUH ŻUROWSKI – Autoryzowany Partner Handlowy Drutex

Załoga firmy Żurowski pomoże w zakupie okien

Na zdjęciu załoga firmy Żurowski w pełnej krasie, drugi od lewej właściciel – pan Włodzimierz Żurowski

GC. Czym Pana zdaniem, najczęściej kierują się Klienci podczas wyboru stolarki okienno- drzwiowej?
W.Ż. Wybierając stolarkę otworową klienci najczęściej kierując się kilkoma kryteriami wyboru okien, drzwi, bram etc. Po pierwsze dużą rolę odgrywają trendy. Z tego powodu zapewniamy szeroki wybór towarów współpracując z wieloma firmami. Od samego początku naszej działalności jesteśmy ściśle związani z firmą Drutex jako ich kluczowy partner. Ale współpracujemy także z Fakro, KMT, Medos, Martom, Centurion, Porta, Invado, Ventari, Aereco, Soudal ,Wurth i wieloma innymi. Jest to związane z kolejnym, bardzo ważnym aspektem dla klientów, na który zwracają oni uwagę – jakość!

Dla nas jakość jest niezwykle istotna co potwierdzają nasze ostatnie liczne nagrody jak np. „Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi” czy „Orły Okien i Drzwi” czy „Usługa Roku”. Innym ważnym kryterium wyboru jest dla klientów fachowy i rzetelny montaż. Naszym priorytetem jest profesjonalny montaż oraz satysfakcja klienta z naszej usługi.

Najlepsze ceny okien, drzwi, bram, rolet w Koszalinie

GC. Co Pana zdaniem, oprócz między innymi jakości, rzetelności, profesjonalizmu, elastycznego podejścia do Klienta, wyróżnia Państwa na tle innych salonów?
W.Ż. Naszym celem jest, aby fachową i miłą obsługą zapewnić sobie lojalność klientów, ale znaczenie mają również nasze konkurencyjne ceny. To nie jest jednak wszystko. Wysoka, jakość ofe­ro­wa­nych przez nas wyrobów jest wynikiem sto­so­wa­nia nowo­czes­nych techno­logii, mater­iałów i akce­soriów wykoń­cze­nio­wych. Dostosowujemy się do trendów panujących na rynkach krajowym i europej­skim. Chcemy rozwijać się dalej niż tylko poprzez porównanie z innymi salonami. Najważniejsze to solidna praca na co dzień i terminowość wykonania usługi.

Zakup okien w Koszalinie

Rekomendowany Salon Okien i Drzwi w Koszalinie – PUH Żurowski

GC. W jaki sposób radzicie sobie Państwo w pracy z tak zwanym „trudnych Klientem”?
W.Ż. Nie dzielimy klientów na łatwych i trudnych. Naszym celem jest zawsze zrozumienie klienta i spełnienie jego potrzeb. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i stawiamy na komunikację, która jest kluczem do realizacji jego oczekiwań.

Rekomendowany Salon Okien i Drzwi

GC. Jak wyobraża sobie Pan, salon za 10 lat?
W.Ż. Moja firma od początku była firmą rodzinną. Od pierwszych dni pracował ze mną syn, potem dołączył kuzyn i kuzynka, a ostatnio także i córka. W dynamicznie rozwijającym i zmieniającym się świecie, stawiamy na wartości rodzinne. Wierzymy i widzimy, że młodość, energia i pasja młodego pokolenia, są gwarancją rozwoju dla naszej firmy.

Dziękujemy za rozmowę. Więcej na temat tej niezwyklej firmy pod linkiem: www.puhzurowski.pl