Bramfurt – salon sprzedaży okien i drzwi w Łomiankach

Rozwój każdej firmy łączy się nierozerwalnie z ciągłym odświeżaniem podejścia do ekspozycji i promocji jej produktów i usług. Nie inaczej dzieje się w przypadku marki Wiśniowoski, która wciela w życie rewolucyjne podejście do tej kwestii. Otwarty nowoczesny salon to znacznie więcej niż tylko efektowna wystawa okien, bram, drzwi i ogrodzeń.

Bramfurt salon  z produktami firmy WIŚNIOWSKI

Bramfurt w Łomiankach

Spotykamy się dzisiaj w miejscu, o którym w swoich dalekosiężnych przewidywaniach marzył pan Andrzej Wiśniowski od dawna: w salonie sprzedaży BRAMFURT, miejscu, w którym wyroby firmy WIŚNIOWSKI są prezentowane i sprzedawane w sposób godny ich pozycji rynkowej – w taki sposób witała gości prezes zarządu firmy Wiśniowski, Krystyna Baran.

Czasy, kiedy zakupiony produkt można było obejrzeć w całej okazałości dopiero po montażu na swojej działce, odeszły już do przeszłości. W Salonie sprzedaży  Bramfurt w Łomiankach klient będzie miał okazję przyjrzeć się asortymentowi firmy z bliska. – Tutaj cały budynek jest ekspozycją, a to rzadko ma miejsce. Oddajemy przestrzeń, w której klient indywidualny, partner handlowy, inwestor czy architekt może na własne oczy sprawdzić, jak nasze produkty funkcjonują w naturalnych warunkach, w warunkach codziennego użytkowania – mówi Katarzyna Świderska Dyrektor Marketingu w firmie WIŚNIOWSKI. – To wielkopowierzchniowa ekspozycja, która przybrała formę salonu.

Jak to wygląda w praktyce?

Okazały teren przed salonem BRAMFURT jest obiecującą zapowiedzią tego, co czeka nas w środku. Inwestorzy mogą przechadzać się pomiędzy ogrodzeniami i bramami zainstalowanymi pod gołym niebem. Taki spacer pozwoli każdemu zaznajomić się z większością modeli i kolorów ogrodzeń firmy. Do wglądu klientów udostępnione są jednak wszystkie części budynku, łącznie z magazynowymi, gdzie można obejrzeć nawet duże bramy dedykowane dla przemysłu. Spora powierzchnia magazynowa oznacza też większą dostępność towaru od ręki, co stanowi niekwestionowany atut salonu. Zapraszamy na stronę firmy i do dowiedzenia salonu: www.bramfurt.pl