Pro-Expert – eksperci od okien, drzwi i podłóg

Zdaj się na nas – zachęca PRO-EXPERT. Salon sprzedaży i montażu okien, drzwi, bram i podłóg od lat pracuje by zapewnić profesjonalne standardy swoich usług. My przyznaliśmy im tytuł Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi. Czy są godni zaufania? Na pytania najlepiej odpowie Łukasz Górski, właściciel firmy PRO-EXPERT.

fot. Łukasz Górski właściciel firmy Pro-Expert z Rzeszowa

Panie Łukaszu, od jak dawna zajmuje się Pan stolarką otworową?
Nasza firma Pro-Expert jest na rynku od 8 lat, jesteśmy niezwykle dumni z jej rozwoju. Jestem jej całkowicie poświęcony i mam szczęście, że znalazłem ludzi, którzy podzielają moją pasję i możemy całą firmą stworzyć zaangażowany zespół. Począwszy od 1999r obserwowałem rynek branży wykończeniowo-budowlanej – wtedy jeszcze jako pomocnik na budowie, od 2004 roku podjąłem pracę w handlu. Na tym doświadczeniu mogłem poznać dogłębnie wszystkie etapy realizacji projektu. Dlatego chcę tworzyć firmę, która rzeczywiście jest niezawodna- mam nadzieję, że mi się to udało 🙂

Każdy przedsiębiorca musi postawić sobie pewne priorytety, a co jest fundamentem Pro-Expert?
Nazwa naszej firmy jest ciągłym przypomnieniem do czego dążymy. Zapracowaliśmy by być ekspertem w województwie podkarpackim. Pro-Expert to pełen profesjonalizm. By utrzymać taki status posiadamy odpowiednio wyszkoloną kadrę, certyfikowane grupy montażowe oraz współpracujemy z liderami tej branży. Wszystko po to by zapewnić klientom najlepszą obsługę i pomoc w doborze dopasowanych do potrzeb okien, drzwi, bram garażowych i podłóg. Już piąty rok z rzędu jesteśmy liderem w sieci Drzwi i podłóg Vox w skali kraju, to dla nas ogromne wyróżnienie i zarazem mobilizacja do dalszej pracy.

Czym się kierujecie doradzając produkty inwestorom?
Dobór produktu uzależniony jest od funkcji jaką ma spełniać. Każdy ma indywidualne potrzeby składające się na takie czynniki jak warunki otoczenia, intensywność użytkowania danego urządzenia i możliwości finansowe, które wiążą się również z późniejszymi kosztami w miarę użytkowania. Zwracamy uwagę na praktyczność, energooszczędność, funkcjonalność, trwałość i bezpieczeństwo. Stolarka otworowa to drzwi, okna, bramy – a więc produkty, od których zależy bezpieczeństwo przed włamaniami. Niezwykle istotna jest też estetyka, to ona decyduje o charakterze naszego budynku zarówno prywatnego jak i użytku publicznego, podłogi nadaj wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Relizacje firmy Pro-Expert z Rzeszowa

Trendy przez ostatnie lata bardzo się zmieniały, udaje się Wam nadążyć za tym co aktualnie się podoba?
Stale współpracujemy z projektantami wnętrz. Teraz coraz częściej inwestorzy szukają dużych przeszkleń, to widok i światło mają być w centrum zainteresowania. Można to osiągnąć dzięki ramom kolorystycznie dopasowanym do ścian, czyli okna to już nie tylko klasyczne białe czy drewniane. Zarówno drzwi jak i okna pokryte są foliami w szerokiej palecie kolorów i tekstur. Jest to bezpieczne rozwiązanie, ponieważ najnowsze technologie zapewniają dużą wytrzymałość materiału. Okna PCV są lekkie, uniwersalne w kształtach i tańsze w produkcji niż inne materiały – to zapewnia większe możliwości, jeśli chodzi o rozmiary. Stawiamy na wysoką jakość produktów, oferujemy znane marki i innowacyjne rozwiązania. To wszystko ma zapewnić naszym klientom najwyższą satysfakcję.

Kto jest teraz czołowym producentem?
Myślę, że w zależności od produktu są polscy i zagraniczni liderzy. W naszej ofercie postawiliśmy właśnie na jakość oferowanych produktów. Jeśli chodzi o okna rekomendujemy Drutex i AdamS. Najlepsze bramy garażowe sprowadzamy od firm Wiśniowski i Hörmann, możemy też śmiało czerpać z ich zasobów, jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne. Warto też na pewno wymienić CAL, DOORSY, Interdoor oraz znanych powszechnie producentów takich jak Porta, Pol-Skone czy DRE. Klienci od lat przekonują się, że można zaufać naszej ocenie. Sprowadzamy podłogi laminowane, winylowe, drewniane oraz deski tarasowe.

Pro Expert Rzeszów rekomendowany salon okien drzwi i podłóg

Do każdego produktu znajdujecie skoncentrowaną na nim firmę, sami jednak decydujecie się na szeroki zakres różnych produktów?
Zgadza się, wynika to z tego, że realizacja projektu budynku, składa się właśnie na wiele elementów. Czasochłonne jest szukanie w każdym aspekcie najlepszego rozwiązania. Chcemy odciążyć naszych inwestorów i wziąć to na siebie. Wszystko po to, żeby zapewnić jak najbardziej kompleksową obsługę naszym Klientom. Dokonujemy pomiarów, wyceny, dobieramy najlepsze produkty i wykonujemy profesjonalny montaż. Chcemy by nasi Klienci nie musieli się o nic martwić.

Panie Łukaszu, czy można zaufać firmie Pro-Expert?
Chwalenie się nigdy nie było moją mocną stroną. Uważam, że do sukcesu dochodzi się ciężką pracą, ale ciągły rozwój firmy i bycie liderem w sieci Vox piąty rok z rzędu potwierdzają to, że można nam zaufać. Klienci codziennie stawiają nam wysoko poprzeczkę i nieustannie nas weryfikują. To właśnie zadowoleni klienci potwierdzają, że można nam zaufać. Dlatego śmiało zachęcam do odwiedzenia naszego salonu, który został wyróżniony znakiem jakości rekomendowane Salony Okien i Drzwi. To właśnie my, Pro-Expert – zdaj się na nas.