Pracownia architektoniczna pełna słońca

Jeżyce – dzielnica ta jest zapewne jedną z piękniejszych w Poznaniu. Uważa się nawet, że Jeżyce to nie dzielnica, a styl życia – dziennikarze i blogerzy określają ją jako najbardziej hipsterską „miejscówkę” Poznania.  Na Jeżycach znajdziemy mnóstwo urokliwych knajpek i restauracji z dobrą kuchnią. Te miejsca przyciągają poznaniaków również klimatycznymi wnętrzami. Jak widać nie tylko lokale gastronomiczne Jeżyc mają „dobre” wnętrza czego przykładem jest pracownia architektoniczna PL.architekci.

Okno dachowe obrotowe w praconi architektonicznej na Jezycach
Światło dla architekta

praca architekta jest bardzo ważna Praca architekta to kreatywne i twórcze działanie dlatego też w pomieszczeniach pracowni architektonicznej postawiono na dobre oświetlenie. Każdy architekt, doskonale wie, że jasne, przestronne, wypełnione naturalnym światłem wnętrze, to podstawa dobrego projektu.

Dlatego też do doświetlenia pomieszczeń biurowych wykorzystano bogato wyposażone okna dwuskrzydłowe o podwyższonej osi obrotu. Wszystkie montowane w zespoleniach. Górne skrzydło otwierane jest obrotowo, a dolne jest nieotwierane i wyposażone w szybę bezpieczną (laminowaną). Do zespolenia tych okien zastosowano specjalne kołnierze uszczelniające, które idealnie połączyły okna z połacią dachu.

W pracowni znajdują się także zespolenia drewnianych okien dachowych o konstrukcji obrotowej. Stosując w swoim biurze okna dachowe w zespoleniach, mamy gwarancję, że pomieszczenia są pełne światła, a tym samym stały się miejscem gdzie możemy komfortowo pracować.  Zespolenie okien dachowych oprócz lepszego doświetlenia zwiększa także pole widzenia na zewnątrz i daje poczucie kontaktu z naturą.

Spotkanie w biurze architektonicznym_ pokój konferencyjny pełen światłaKomfort pracy latem

Dodatkowo, jeszcze większy komfort pracy zapewniają montowane po zewnętrznej stronie okien markizy AMZ. Markizy chronią poddasze przed nadmiernym nagrzewaniem, jednocześnie nie zaciemniają pomieszczenia, pozwalając na pracę przy zdrowym świetle dziennym. Markizy są alternatywą dla energochłonnej klimatyzacji i jak widać, w pracowni idealnie się sprawdzają.

Nazwa inwestycji: Pracownia Architektoniczna
Miejsce: Poznań
Czas realizacji: 2019
Zastosowane produkty FAKRO: FTS-V, FDY-V Duet proSky, markizy AMZ

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.fakro.pl