Plus Projekt o sprzedaży okien i drzwi

Indywidualne podejście do klienta i dynamiczny rozwój w województwie podkarpackim. Rekomendowany Salon Okien i Drzwi PLUS PROJEKT przedstawi nam dzisiaj Pan Marcin Mroczko prezes firmy, który po 15 latach doświadczenia śmiało patrzy w przyszłość internetowej rzeczywistości. Serdecznie zapraszamy do czytania!

Marcin Mroczko właściciel rekomendowanego salonu okien i drzwi w Rzeszowie

fot. Marcin Mroczko

Panie Marcinie miło nam Pana gościć, czy może Pan powiedzieć co tkwi w sile salonu PLUS PROJEKT? Co charakteryzuje Państwa firmę?

Jako firma PLUS PROJEKT chcemy, aby nasi klienci mogli poznać nas lepiej i dowiedzieć się na temat standardów, według których pracujemy. Aby odpowiedzieć na pytanie, odniosę się tutaj do fundamentów naszej marki. Plus Projekt – jesteśmy na plus. Najnowsze rozwiązania technologiczne. Design zorientowany na zmieniające się potrzeby. W naszej ofercie znaleźć można okna, drzwi, bramy i rolety. Nasze przedsiębiorstwo prosperuje na rynku już od 2004 roku. Siedziba Projekt Plus znajduje się w Rzeszowie i to tutaj posiadamy największe grono zadowolonych klientów.

Do kogo skierowana jest Państwa oferta? Z kim współpracujcie z jakimi dostawca, jak dobieracie sobie dostawców czym się sugerujecie?

Salon PLUS PROJEKT kieruje swoją ofertę przede wszystkim do mieszkańców województwa podkarpackiego. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstwa, którzy szukają profesjonalnych usług. Jesteśmy pewni swojego asortymentu i usług, które otwierają szeroki wachlarz oferty. Bogate doświadczenie nauczyło nas staranności w budowaniu relacji z kontrahentami. Zaopatrujemy salony detaliczne, firmy budowlane i remontowe, developerów oraz klientów indywidualny. Naszymi dostawcami są jakościowi producenci tacy jak Porta, Kr Center, Setto, Domel, Novoferm, Vivento, Drzwi Węgrzyn czy Hoppe.

W takim razie jakie produkty są głównymi w ofercie?

Posiadamy w ofercie produkty z kategorii: stolarka PVC, stolarka PPOŻ, stolarka drewniana, ogrody zimowe, witryny, fasady, drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, bramy garażowe, żaluzje, rolety, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, nawiewniki/wentylacja, automatyka, napędy etc. Dodatkowo jesteśmy również dystrybutorem takich marek jak, Kr Center, Disting, Setto Mk Door, Drzwi Węgrzyn, Vicento, Selt, Hoppe.

Realizacje firmy Plus projekt rekomendowanego salonu z Rzeszowa

Panie Marcinie jaką wagę ma dla Państwa wiedza na temat wszelkich nowości, innowacji w branży?

Wychodząc wprost oczekiwaniom Klienta cały czas dbamy o to, aby szkolić nasz zespół w każdym szczególe. Cały czas dążymy do tego, aby wprowadzać w naszej ofercie nowoczesne rozwiązania oraz technologie. Stale się rozwijamy i zdobyte doświadczenia, umiejętności przekazujemy także Klientom. Ze swoją działalnością wykraczamy głęboko poza kanon. Dysponujemy rzetelnymi oraz doświadczonymi ekipami montażowymi. Nasze produkty posiadają najwyższą jakość wykonania.

Co jest ostatnio na topie, zgodnie z zainteresowaniami klientów Państwa salonu?

Trendy w tej chwili zmieniają się bardzo dynamicznie. Mogę odnieść się na przykład do statystycznie najbardziej przeglądanych katalogów poprzez naszą stronę internetową. Aktualnie są to drewniane drzwi zewnętrzne firmy Węgrzyn, drzwi Porta, MK Door, Vivento a także produkty premium z okien marki Domel. Stale badamy rynek i dbamy o to, by dostarczać zarówno produkty najlepszych dostawców, ale też szeroki wybór pod względem estetycznym, gdyż właśnie to ma niebagatelne znaczenie. Coraz więcej na rynku mamy rozwiązań, które z jednej strony mają być jak najbardziej subtelne poprzez idealne wpasowanie się w ścianę, z drugiej mają nadać nowego wyrazu przestrzeni, w której się znajdują.

Odnosi się Pan do Państwa strony internetowej, która działa bardzo prężnie. Czy wierzy Pan w sprzedaż okien przez internet, czy bardziej tradycyjnie czyli z salonów sprzedaży?

Nie lekceważymy roli internetu w dzisiejszych czasach, dlatego rzeczywiście przykładamy dużą wagę do komunikacji z klientem poprzez stronę internetową jak również portale społecznościowe, na których można obejrzeć nasze dotychczasowe realizacje jak również być na bieżąco z nowościami w naszym salonie. Staramy się też pomóc w dokonywaniu wyborów poprzez zakładkę poradnikową na naszej stronie, gdzie udostępniamy artykuły z informacjami z kategorii stolarki otworowej oraz wskazówkami dla klienta. Myślę, że przez jakiś czas taki status pozostanie. Klienci chętnie szukają informacji czy promocji dotyczących produktów wirtualnie, jednak przed zakupem wciąż potrzebują mieć możliwość kontaktu bezpośredniego ze sprzedawcą. Stolarka otworowa to produkty poważniejszej rangi zarówno pod względem kosztów jak i czasu późniejszego korzystania z produktu, stąd, póki co specjalne podejście do zakupów. Niemniej czas pokaże!

Panie Marcinie, a co jest Pana zdaniem obecnie kluczem w pracy z klientami?

Już od lat najważniejszą dla nas oceną naszej pracy jest satysfakcja Klientów. Dlatego zawsze staramy się przedstawiać atrakcyjną, dopasowaną oraz przejrzystą ofertę. Ułatwia nam to stale uaktualniana ekspozycja w naszym salonie sprzedaży, gdzie klienci mogą zapoznać i dotknąć finalnego wyrobu. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji nasz profesjonalny personel doskonale rozumie Klientów i potrafi zaproponować im najlepszy produkt za najrozsądniejszą cenę. Osobiście uważam, że przejrzyste, budowane na solidnej współpracy relacje są podstawą pracy z klientem, a wszystkie elementy, które wcześniej wymieniłem są tego dowodem.

Jedna myśl, która opisuje Pana firmę to?

Z nami możesz więcej – PLUS PROJEKT czyli Rekomendowany Salon Okien i Drzwi 😉

Więcej informacji o ofercie firmy Plus Projekt na stronie: www.plusprojekt.eu

Plus Projekt współparcuje z najlepszymi producentami