Okna Jachimczak – zawsze łapie wiatr w żagle

Wysoka jakość produktów i rzetelna praca to nie wszystko, Pan Bartosz Jachimczak mówi o zindywidualizowanej obsłudze skierowanej do najbardziej wymagającego klienta. Dzisiaj na naszej stronie jedna z najlepszych firm z Sosnowca, czyli “Rekomendowany Salon Okien i Drzwi” Okna Jachimczak.

Bartosz Jachimczak

Bartosz Jachimczak – właściciel rekomendowanego salonu okien i drzwi w Sosnowcu

Panie Bartoszu, bez wątpienia wiodą Państwo prym w województwie śląskim wśród salonów okien i drzwi. Jak długo działacie na rynku stolarki, kiedy i jak to się zaczęło?
Od 2007 roku dostarczmy mieszkańcom Śląska i Zagłębia wysokiej klasy okna, drzwi i bramy garażowe. W początkach istnienia naszej firmy działaliśmy przede wszystkim jako dystrybutor okien jednego z największych producentów okien w Polsce. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa poszerzeniu uległ również nasz asortyment. Staramy się dopasować ofertę produktową do oczekiwań naszych klientów.

W takim razie, jeśli mogę Pana spytać co się składa na ten asortyment. Czy jest on bezpośrednio skierowany do jakiejś grupy klientów? Czym się sugerujecie podczas wyboru dostawców?
Śmiało mogę powiedzieć, że obecnie możemy pochwalić się tym, że jesteśmy jednym z nielicznych tak bogato wyposażonych salonów w okolicy. W naszej ofercie posiadamy: okna otwierane tradycyjnie, balkony, drzwi przesuwne HST, PSK, Monoslaid i Harmonijki, rolety zewnętrzne, żaluzje zewnętrzne (fasadowe), bramy garażowe i przemysłowe, kraty rolowane, drzwi wejściowe, drzwi wewnątrz lokalowe oraz wewnętrzne, stolarka aluminiowa. Wybierając produkty współpracujemy tylko ze znanymi i sprawdzonymi dostawcami takimi jak Eurocolor, Termoprofil, Novoferm, Krispol, SELT, Węgrzyn, czy Mikea. Również możemy się poszczycić realizacjami w firmach, przychodniach, przedszkolach czy biurowcach, gdzie realizacje inwestycji realizujemy kompleksowo. Współpracujemy również z deweloperami.

Czym Pana zdaniem najczęściej kierują się klienci przy wyborze stolarki? Ceną, jakością, rzetelnością wykonywanych usług? Czy może jeszcze czymś zupełnie innym?
Cóż teraz kiedy klienci mają coraz większy dostęp do informacji branżowych dzięki internetowi, my zresztą również udostępniamy na swojej stronie artykuły, które mogą pomóc klientowi dokonać świadomego wyboru. W związku z tym klienci są wymagający i z pewnością oczekują realizacji każdego z powyższych aspektów. Klienta traktujemy poważnie, bo wyjątkowy dom wymaga wyjątkowej obsługi. A dla nas dom każdego klienta jest unikalny, dlatego zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań ściśle dostosowanych do Państwa indywidualnych preferencji. Zwracamy również uwagę na montaż, do którego używamy najnowszych produktów firmy Illbruck, Stropex.

Realizacje okna Jachimczak_Kupuj od najlepszychPanie Bartoszu, a co jest Pana zdaniem obecnie kluczem w pracy z klientami?
Nasza firma za główny cel postawiła sobie już na początku działalności spełnianie wysokich oczekiwań klientów. Jako przykład mogę podać jak ze względu na istotę potrzeb klienta przygotowaliśmy opcję umówienia się na spotkanie indywidualne w salonie, a także jesteśmy również w stanie przyjechać na budowę w dogodnych godzinach. Nasze dążenie do perfekcji zyskało uznanie w oczach klientów i szacunek w branży. W efekcie jesteśmy dziś postrzegani jako rzetelna firma i zaufany partner, dlatego właśnie to uważam za dobry kierunek w budowaniu strategii dotyczącej relacji z klientem.

Pana zdaniem jak wygląda dotychczasowa sprzedaż i jakie są prognozy oraz plany na przyszłość?
Powiem tak mamy za sobą 13 lat doświadczenia, ponad 149 tysięcy metrów wykonanego montażu i na tę chwilę 7 896 zadowolonych klientów. Przyszłość widzimy wyłącznie optymistycznie, ale żeby tak to utrzymać, stale się szkolimy i rozwijamy. Plany na przyszłość? Nie stracić czujności! (uśmiech).

Macie Państwo salon sprzedaży nagrodzony przez nas tytułem Rekomendowany Salon Okien i Drzwi. Zdecydowaliście się Państwo poddać swój punkt sprzedaży niezależnej ocenie w Programie „Rekomendowane Salony Okien i Drzwi” i uzyskaliście znakomite oceny. Skąd ta decyzja?
Jak wcześniej wspomniałem stawiamy również na liczne szkolenia naszego działu sprzedaży. Zdecydowaliśmy się poddać swój salon pod wymagający i niezależny program Rekomendowane Salony Okien i Drzwi, aby poznać opinię z zewnątrz na temat naszej firmy. Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się, aż tak wysokiej oceny ze strony specjalistów z branży, ale upewnia to nas, że idziemy dobrą drogą i z pewnością mobilizuje to nas do dalszej ambitnej pracy.

Jednym zdaniem Okna Jachimczak to?
Okna Jachimczak to firma z indywidualnym podejściem do klienta.

Okna jachimczak_Kupuj od najlepszych_ rekomendowane Salony okien i drzwi