Komfortowa farma i okna Fakro

Leżąca w okolicach miejscowości Nijmegen położona jest osada Persingen, która znana jest jako najmniejsza wioska w Holandii. Stara farma w tej spokojnej, zacisznej miejscowości została przekształcona w nowoczesną i komfortową rezydencję. Duże, nowoczesne przeszklenia wypełniające ściany i dachy dostarczają dużą ilość naturalnego światła do wnętrz, tworząc jasną i przyjazną atmosferę.

farma w Holandii wyposarzona w okna Fakro

Ciekawie wykończone drzwi frontowe.Kompleksowe doświetlenie budynków

Dwa budynki tego domostwa prezentują się nowocześnienie i świeżo. Strzecha pokrywająca ich dachy nadaje im naturalnego, wiejskiego stylu. Okna i drzwi wykorzystane w tej renowacji to produkty marki FAKRO. W oczy od razu rzucają się bardzo ciekawie wykończone drzwi frontowe. Nad nimi zainstalowano dodatkowe przeszklenie, a jeszcze wyżej, już na połaci dachu, całe zespolenie zostało zakończone  oknem dachowym FNP. Takie zestawienie sprawia, że wejście do domu wygląda bardzo estetycznie zarówno od zewnątrz, jak i od strony wnętrza oraz zapewnia bardzo dobre doświetlenie komunikacji na parterze. Sypialnia na poddaszu jest wypełniona światłem dzięki dużym oknom dachowym FDY-V/U U3 proSky. Obszerne pionowe przeszklenia INNOVIEW zapewniają piękny widok na otaczającą dom zieleń.

Trwałe i stylowe okna

Na parterze drugiego z budynków zlokalizowano przestronny garaż, pokój z dodatkową kuchnią oraz biuro wyposażone w kolejne duże przeszklenia INNOVIEW. Przez te ponadczasowe, drewniano-aluminiowe okna rozpościera się widok na ogród z basenem. Tutaj poddasze doświetlono obrotowymi oknami dachowymi FTP-V i zorganizowano na nim siłownię. Wszystkie  prezentują się bardzo estetycznie, a jakość ich wykonania zapewnia trwałość i komfort użytkowania na lata. Ostateczny efekt renowacji to wypełnienie wnętrz naturalnym światłem i zapewnienie domownikom kontaktu z otaczającą naturą.

Więcej informacji o produktach firmy na stronie: www.fakro.pl

Okna i drzwi wykorzystane w tej renowacji to produkty marki FAKRO Trwałe i stylowe okna Renowacja starych budynków farmy w Holandii   Persingen, która znana jest jako najmniejsza wioska w Holandii Farma w Holandii wyposażona w okna INNOVIEW ypialnia na poddaszu jest wypełniona światłem dzięki dużym oknom dachowym FDY-V/U U3 proSky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przez drewniano-aluminiowe okna rozpościera się widok na ogród z basenem.