Izoplast Systemy Okien i Drzwi z Łodzi

IZOPLAST SYSTEMY OKIEN I DRZWI z Łodzi to doświadczona firma z ponad 20 letnim stażem. Producent, który od początku proponuje najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku. Swoje produkty sprzedają we własnej sieci salonów fabrycznych. O firmie opowie Anna Kosińska, kierownik działu marketingu Izoplast. 

Anna Kosińska- kierownik działu Marketingu w firmie Izoplast

Anna Kosińska- kierownik działu Marketingu w firmie Izoplast

Jakie były początki firmy Izoplast?
Początek firmy to produkcja okien w systemie Panorama 1000 wyposażonych w okucia Romb, ale już w 1998 roku, po podpisaniu umowy kooperacyjnej z niemiecką firmą KBE, rozszerzyliśmy ofertę o system okienno-drzwiowy, który stanowił podstawę naszej pracy wytwórczej do końca 2011 roku. Pod koniec lat 90. dostawcą okuć do naszych produktów została firma ROTO FRANK. Współpraca z tymi dwoma partnerami sprawiła, że oferowany przez nas asortyment wzbogacony został o nowoczesne rozwiązania i technologie. W sposób znaczący wpłynęło to na dynamikę rozwoju firmy oraz rozszerzenie obszaru działania. Obecnie wyprzedzamy oczekiwania klientów, wprowadzając do sprzedaży linię okien na miarę XXI wieku – eXtremo.

Posiadacie sieć własnych salonów fabrycznych, gdzie można dokonać zakupu waszych produktów?
Zakupu produktów firmy IZOPLAST dokonać można w salonach sprzedaży w Łodzi, w Jeżowie, w Skierniewicach oraz w Kozerach koło Grodziska Mazowieckiego, w których oprócz stolarki otworowej z PCW oraz okien i drzwi z ALUMINIUM, można nabyć parapety zewnętrzne i wewnętrzne, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, drzwi stalowe do domów i mieszkań oraz bramy garażowe. Zajmujemy się również ocieplaniem dachów i poddaszy pianą otwartokomórkową Icynene – obecnie najnowocześniejszą metodą izolacji na rynku.

Czym charakteryzują się Wasze produkty?
Oferujemy asortyment wzbogacony o nowoczesne rozwiązania i technologie. Posiadamy najwyższej jakości okna PVC wyprodukowane z bezołowiowych profili renomowanej marki Deceuninck. Ponadto używamy okuć firmy Roto Frank.

A co z montażem?
Posiadamy własne profesjonalne ekipy montażowe, które regularnie podnoszą swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach. Zapewniamy profesjonalną realizację zamówień – od fazy projektowej do montażu okien, gdyż prawidłowy montaż zaczynamy od pomiaru. Stosujemy również najlepsze produkty dostępne na rynku.

Jakie projekty realizujecie? Prywatne czy raczej publiczne?
Zaufało nam już wielu inwestorów z obu kategorii prywatnych i użytku publicznego. Oferujemy wymianę okien w istniejących budynkach i montaż kompletnej stolarki w nowych domach. Uczestniczymy w realizacji wielu projektów deweloperskich, prowadzimy stałą współpracę z firmami ogólnobudowlanymi, administracjami nieruchomości oraz pracowniami architektonicznymi. Posiadamy też bogate doświadczenie w zakresie obsługi przetargów publicznych. W ciągu wieloletniej działalności produkcyjno-usługowej niejednokrotnie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w realizacji ciekawych, niekiedy skomplikowanych inwestycji. Nasze starania i wiedza, a także umiejętności koordynowania rozległych zadań często wzbudzały uznanie wśród zamawiających.

Oprócz własnych produktów współpracujecie również z innymi producentami?
Tak, wśród szerokiej gamy naszych produktów w salonach oferujemy również najbardziej innowacyjne produkty. Ostatnio rozpoczęliśmy współpracę z firmą Inteligentny Budynek – która jest wyłącznym przedstawicielem firmy Bubendorff, producenta rolety z funkcją żaluzji. Zdecydowaliśmy się na współpracę, ponieważ jest to jedyne tego typu rozwiązanie dostępne na polskim rynku.

Czym kieruje się firma Izoplast w swojej działalności?
Izoplast jest firmą rodzinną, która rozwija się w raz z każdym pokoleniem. Klientom oferuje wiedzę i doświadczenie oraz wysokiej jakości produkty wykonywane przy użyciu nowoczesnych urządzeń i podzespołów okiennych renomowanych firm. Pragniemy stworzyć dla Państwa wyrób, który nie tylko wyróżnia się wyjątkową estetyką, ale gwarantuje też trwałość przez lata i bezpieczeństwo użytkowania. Dążymy do zapewnienia klientowi obsługi na najwyższym poziomie.

Czy w najbliższym czasie szykują się jakieś zmiany/nowości w Waszej ofercie?
Tak, w najbliższych dniach zaprezentujemy nasz nowy produkt – jedyne w swoim rodzaju okna eXtremo Elegante – okna PCW o wyglądzie okien aluminiowych. Extremo Elegante to profil, który stanowi wizualną alternatywę dla okien aluminiowych, zachowując wszystkie zalety i właściwości okna PVC. Najsmuklejszy profil PVC na rynku, design idealny do nowoczesnych budynków, doskonała izolacja bez kompromisów, sześciokomorowy system z uszczelką centralną, możliwość zastosowania szklenia aż do 70 mm. Profile okienne Elegant w szarych okleinach dostępne są w wersji z antracytowym rdzeniem, aby osiągnąć jak najlepszy efekt wyglądu aluminium, co z pewnością zachwyci naszych potencjalnych klientów. Dodatkowo wybór 50 kolorów folii o strukturze gładkiej, drewnopodobnej, matowej, metalicznej, szary rdzeń, aby podkreślić metaliczny wygląd oraz szeroka gama modnych odcieni szarości z pewnością zadowoli każdego wymagającego klienta czy architekta.

Zapraszamy do naszych fabrycznych salonów w Łodzi, Skierniewicach, Grodzisku Mazowieckim i Jeżowie, gdzie nasi doradcy przedstawia ofertę skrojoną dla każdego klienta.

Xtermo Okna znajdziesz w salonach fabrycznych firmy Izoplast

fot. Xtermo Okna znajdziesz w salonach fabrycznych firmy Izoplast