CEZAB – najlepsze marki w jednym miejscu.

Od sprzedawcy systemów alarmowych i telewizji przemysłowej do lidera branży okien i drzwi! Grupa CEZAB – jaka była ich droga i jak prezentują się w tej chwili opowiedzą Paweł Czwordon, Szymon Wołowicz, Zbigniew Niemiec – współwłaściciele firmy CEZAB. Serdecznie zapraszamy!

W jakich okolicznościach powstał salon zajmujący się sprzedażą stolarki otworowej? Skąd nazwa firmy CEZAB? Proszę opowiedzieć krótką historię firmy.
Na rynku pojawiliśmy się już blisko 20 lat temu. Początkowo w kręgu naszej działalności znajdowały się systemy alarmowe, telewizja przemysłowa oraz ogrodzenia przemysłowe i posesyjne. Z czasem ofertę uzupełniły także bramy garażowe i przemysłowe oraz automatyka. Pierwszy rok naszej działalności pokazał silne zainteresowanie klientów bramami garażowymi i automatyką. To właśnie rozszerzenie oferty o te produkty, stało się siłą napędową naszej firmy. Prawie natychmiast, staliśmy się rozpoznawalni na rynku lokalnym oraz poza jego granicami. Dynamiczny rozwój naszej firmy zauważony został przez innych, dużych producentów i dostawców takich jak: HÖRMANN czy NICE. To z ich inicjatywy zostały podpisane umowy handlowe, które uzupełniły naszą ofertę o kolejne produkty i nowe rozwiązania.

cEZAB REKOMENDOWANY SALON OKIEN I DRZWI Z OTROWA WIELKOPOLSKIEGODo kogo skierowana jest Państwa oferta? Z jakimi dostawcami współpracujecie, czym się sugerujecie w doborze dostawców?
Nasza spółka obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Zdobyte doświadczenia umożliwiły nam oferowanie swoich usług tak w sektorze prywatnym, jak i przemysłowym. Adekwatnie do każdego z nich rozbudowaliśmy oddzielne segmenty „budownictwo przemysłowe” i „budownictwo indywidualne” i do każdego z nich dostosowaliśmy oferowany asortyment produktów. Oferujemy pełną gamę systemów okiennych PVC oraz ALU, drzwi wejściowych, technicznych, systemów przeładunkowych, bram przemysłowych, bram szybkobieżnych, ogrodzeń oraz pełnej gamy automatyki.

Tego typu inwestycje zaprowadziły nas do wprowadzenia równolegle do oferty także systemów przeciwpożarowych. Ciągłe szkolenia kadry pracowniczej pozwalają nam na czynne uczestniczenie i wprowadzanie na rynek nowości w tym zakresie. Współpracujemy z największymi firmami z branży m.in.: WIŚNIOWSKI, HÖRMANN, BIG-TOR, INTERFLEX, MAŁKOWSKI-MARTECH, VETREX, EKO-OKNA, VIKKING, PARMAX, CAME, NICE, SOMFY, SELT. Nasza rozpoznawalność oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas Inwestorzy, powoduje ciągłe poszerzanie naszej oferty tak w sensie oferowanych produktów, jak i usług.

Jakie produkty cieszą się największym zainteresowaniem ze strony klientów?
Do niedawna silny nacisk kładliśmy na przemysłową część naszej oferty, ale w obecnej chwili bardzo silnie i dynamicznie rozwija się budownictwo indywidualne, a my staramy się sprostać coraz bardziej wysublimowanym gustom tych właśnie klientów oferując im najnowsze rozwiązania w tej branży. Oferta dla obu branż (przemysłowej i indywidualnej) musi być w tej chwili jak najbardziej kompleksowa, gdyż nabywcy chcą się wiązać z jednym dostawcą stolarki, do którego mają zaufanie.

My z kolei, mając na uwadze dłuższą współpracę z klientem w szerokim asortymencie naszej oferty, jesteśmy niejako współodpowiedzialni za właściwe postępy prac służąc także pomocą i doradztwem na budowie. Szeroki asortyment oferowanych produktów, poparty wieloletnim doświadczeniem pozwala nam zaoferować klientom: stolarkę okienno-drzwiową, rolety, żaluzje fasadowe, bramy garażowe, ogrodzenia, automatyzację wjazdów i wejść z uwzględnieniem technologii przeciwpożarowej, systemów przeładunkowych, specjalistycznych bram szybkorolowanych i składanych, wydzieleń sanitarnych, etc.

Czym Państwa zdaniem najczęściej kierują się klienci przy wyborze stolarki? Ceną, jakością, rzetelnością wykonywanych usług? Czy może jeszcze czymś zupełnie innym? Czy klienci przywiązują uwagę do montażu?
Jako Grupa CEZAB kładziemy bardzo duży nacisk na profesjonalny montaż, który pozwala cieszyć się użytkownikom z najlepszych właściwości oferowanych produktów. Najnowsze trendy w technikach montażu wdrażamy na co dzień, a tzw. „szczelny montaż” jest u nas standardem. Poza profesjonalnym montażem uwagę zwracamy także na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych produktów. Nasi pracownicy biorą udział w licznych szkoleniach technik montażowych, tak aby oferowany produkt z tzw. “linii Premium” był montowany w zgodzie z obowiązującymi przepisami i panującymi nowoczesnymi trendami energooszczędności. Do wszystkich rozwiązań posiadamy szereg akcesoriów uzupełniających, a nasi pracownicy posiadają certyfikaty montażowe oraz autoryzację największych producentów stolarki.

Czym na tle innych firm, wyróżniacie się Państwo w swojej ofercie?
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na optymalizację oferty dla domów. Oferowane przez naszą firmę produkty zostały wielokrotnie sprawdzone na wielu naszych realizacjach, a ich producenci stale pracują nad ich udoskonalaniem. Okna, drzwi wejściowe, rolety, , bramy garażowe, ogrodzenia, automatyka, i wiele innych uzupełniających elementów można zobaczyć również na naszej ekspozycji. Tak jak też wcześniej wspominałem, szczególny nacisk kładziemy na prawidłowy montaż. „Najlepsze marki w jednym miejscu” to nasze hasło reklamowe i jednocześnie rzeczywistość, bo nasi dostawcy właśnie tak są postrzegani na rynku – jako liderzy w branży. Oferowane produkty „Premium” w połączeniu z fachowym doradztwem i montażem, dają gwarancję dobrej jakości oraz zadowolenia klienta. Na wyjątkowość naszej firmy składają się te wszystkie aspekty, a siła naszej firmy oparta jest na dobrej jakości wszystkich tych elementów.

GRUPA CEZAB - NAJLEPSZE MARKI W JEDNYM MIEJSCU

 

 

 

Jak firma CEZAB zapatruje się na przyszłość?Dotychczas nasza firma rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Stale zwiększamy zatrudnienie, wprowadzamy do oferty nowe produkty w obszarze „Premium”, a to wymusza ciągły rozwój. Trzy lata temu zbudowaliśmy własny biurowiec wraz z salonem sprzedaży. Na parterze znajduje się najnowsza funkcjonalna ekspozycja oraz 3 niezależne punkty obsługi klienta detalicznego. Piętro to część biurowa i sala konferencyjna służąca obsłudze klientów przemysłowych. Drugie piętro natomiast zajmuje czterostanowiskowy dział handlowy związany ze sprzedażą hurtową produktów portugalskiej firmy Motorline, której jesteśmy od roku 2019 jednym przedstawicielem na Polskę.

Siedziba firmy Cezab w Ostrowie WielkopolskimSalon Sprzedaży Okien i Dzrwi CezabSalon Sprzedaży Okien i Drzwi CEZAB Rekomendowany Salon Okien i Drzwi Cezab

 

 

 

 

Nasza kadra pracownicza stale rozszerza swoje kompetencje poprzez ciągłe szkolenia i uczestnictwo w targach branżowych. Zbieramy też pozytywne oceny z zewnątrz, a przykładem może być tytuł „Rekomendowanego Salonu Stolarki” czy cała lista przyznanych nam certyfikatów z wielu szkoleń montażowych czy sprzedażowych. Inwestycja w firmę oraz pracowników pozwala nam z optymizmem spoglądać w przyszłość. Chcemy dalej równie dynamicznie się rozwijać i iść naprzód.

Czy mogą Państwo coś więcej powiedzieć o marce Motorline? Co to za produkty?
Marka ta, to przede wszystkim napędy do bram wjazdowych, garażowych, przemysłowych, szlabany, słupki parkingowe, bramy szybkobieżne, pergole czy markizy. W związku z rozwojem tej niezależnej marki,  aktualnie tworzymy sieć sprzedaży tych produktów na terenie kraju.

Jaka jest Państwa żelazna zasada, którą kieruje się Panowie w pracy? Jakby mieli Panowie określić jednym zadaniem firma  CEZAB to…. to co by to było?
Mottem przewodnim Grupy CEZAB stało się hasło: „NAJLEPSZE MARKI W JEDNYM MIEJSCU”. Wartością dodaną są nasi wykwalifikowani pracownicy oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi klientów, wraz z profesjonalnym montażem i serwisem.

Więcej informacji o ofercie firmy na stronie: www. cezab.pl