Firma Dziemidowicz salon okien i drzwi z klasą

Firma Dziemidowicz pierwszy salon typu Mulitbrand okien, drzwi, rolet i bram

Firma Dziemidowicz to salon sprzedażny okien, drzwi, rolet, bram i ogrodzeń od ponad 22 lat. Cieszy się doskonałą opinią wśród klientów. Posiada ponad 1000 m2 powierzchni wystawowej. Jest największym salonem sprzedającym okna, drzwi, bramy i ogrodzenia w regionie. Dzięki dużej ekspozycji każdy klient znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. To co wyróżnia firmę to współpraca z wieloma znanymi producentami, którzy stawiają na jakość swoich produktów. Z perspektywy konsumentów, skupienie wielu marek na jednej powierzchni daje możliwość znalezienia w tym samym miejscu różnych produktów. Siłą firmy są doświadczeni pracownicy, wysokie standardy, kompleksowa obsługa klienta i produkty najwyższej jakości – pochodzące od czołowych producentów stolarki. Pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje po to, by móc zaoferować klientowi to, co najlepsze.  

Rekomendowany salon w Gnieźnie i Poznaniu.

Od 2014r Firma Dziemidowicz jest laureatem programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi. O tym, że salon uzyskał ten Znak Jakości i rekomendację niezależnej kapituły, świadczy fakt wspominanej wysokiej jakości usług, profesjonalizmu, wieloletniego doświadczenia.  Sprzedaż okien, drzwi, bram i ogrodzeń różni się od sprzedaży innych produktów. Są to zakupy na lata, które wpływają na jakość życia. Dlatego muszą być dobre, muszą być funkcjonalne, muszą być dobrze zamontowane, gdyż będą używane codziennie i stają się elementem użytkowym mieszkania, domu czy biura. Zdaniem właściciela firmy Pana Przemysława Dziemidowicza najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz profesjonalne doradztwo, rzetelna wycena, specjalistyczny montaż i doskonały serwis. Dewizą firmy jest hasło: „Sprzedawaj tak, jakbyś sam kupował”.

Okna drewniane, okna PCV, okna aluminiowe

Firma Dziemidowicz posiada w  swojej ofercie okna drewniane i okna PCV wszystkich największych i najbardziej liczących się producentów jak Urzędowski, MS Więcej niż Okna, Wiśniowski, Vetrex, Dobroplast, etc… Jakość oferowanych dzisiaj okien jest znacznie wyższa od tej sprzed lat. Okna są o wiele bardziej zaawansowane konstrukcyjnie, montowane w nich szyby mają szeroki wachlarz współczynników przenikalności ciepła i zwiększoną paletę funkcjonalności. Dlatego doradcy firmy Dziemidowicz pomogą wybrać najlepsze rozwiązania do domu czy mieszkania. Podpowiedzą, które okna sprawdzą się najlepiej. Dzięki temu, że współpracujemy z zaufanymi producentami okien, mamy pewność, że sprzedawane przez nas towary będą służyły jak najlepiej – mówi właściciel firmy Przemysław Dziemidowicz

Drzwi wewnętrzne i Drzwi zewnętrzne

W salonie firmy Dziemidowicz znajduje się duży asortyment drzwi wewnętrznych i zewnętrznych wszystkich liczących się producentów takich jak CAL, Porta, Dziadek, KMT, DRE, Pol-Skone, Invado, Asilo, etc…Firma posiada ogromną ekspozycję, dzięki czemu klienci mają możliwość obejrzenia, wypróbowania i wybrania najodpowiedniejszych dla siebie drzwi na miejscu. W ofercie znajdują się zarówno drzwi we wzorach klasycznych, nowoczesnych, jak i drzwi luksusowe.  Wszystko z myślą o indywidualnym podejściu do klienta.

Bramy i ogrodzenia

W firmie Dziemidowicz można znaleźć także ogromny wybór bram i ogrodzeń największych producentów jak Wiśniowski, Hörmann, Normstahl, etc…W salonie sprzedaży posiadamy ekspozycję bram i ogrodzeń, a także katalogi produktów pod indywidualne zamówienie klienta. Na miejscu doradcy, udostępnią szeroki wybór katalogów najlepszych firm i doradzą, jakie bramy lub ogrodzenia najlepiej sprawdzą się u klienta.

Montaż i serwis okien, drzwi i bram

Firma Dziemidowicz posiada własne ekipy montażowe oraz autoryzację firm partnerskich, dzięki którym zakupiony towar montowany jest w sposób profesjonalny i całkowicie serwisowany. Firma posiada specjalistyczny sprzęt taki jak manipulatory, podnośniki koszowe, wózki do rozładunku stolarki, własna flotę transportową czy dźwig Mini Żuraw japońskiej firmy MAEDA. Profesjonalny sprzęt firma wykorzystuje podczas swoich montaży okien i innych elementów wagowo przekraczających możliwości podania ich siłą rąk ludzkich. Warto podkreślić, że tego typu urządzenia odciążają bardzo pracę monterów i dzięki temu firma może podejść profesjonalnie do każdego realizowanego zadania. Własne dobrze oznakowane samochody dostawcze to także duża przewaga konkurencyjna firmy.

Więcej informacji na temat firmy i oferowanych usług znajdą państwo na stronie www.dziemidowicz.gniezno.plhttp://www.dziemidowicz.gniezno.pl