Eltor – dlaczego warto odwiedzić ten salon w Opolu?

Funkcjonująca na rynku od wielu lat firma ELTOR poza tradycyjną sprzedażą produktów, oferuje klientom coś więcej. A co to takiego? Kompleksowe rozwiązania w zakresie dostawy i montażu stolarki otworowej stały się pożądaną przez klientów usługą, która rozwiązuje ich problemy. W celu przygotowania zindywidualizowanej oferty kluczowe jest poznanie ich preferencji i potrzeb. Dlatego doświadczeni i dobrze wyszkoleni handlowcy opiekują się klientami już od ich pierwszej wizyty w najnowocześniejszym salonie o powierzchni 300 mkw. Na pytanie, dlaczego wato odwiedzić Rekomendowany Salon Okien i Drzwi ELTOR odpowiedzą właściciele firmy – Diana i Wojciech Wyrwich.

Grzegorz Cendrowski Stolarka VIP:  Eltor to poważna marka na rynku opolskim. Od kiedy działa, czym się wyróżnia, jak sobie radzi?
Wojciech Wyrwich Eltor: Firma Eltor została założona w 2003 roku z myślą o stworzeniu wiarygodnej i niezawodnej marki, którą wyróżniać będzie kompleksowa obsługa i dobrej jakości oferta produktów stolarki otworowej. Oferta skierowana jest do właścicieli domów, inwestorów poprzez szeroki wybór okien, drzwi, bram, rolet, etc. Dopełnieniem oferty jest kompleksowa obsługa, na którą składa się pomoc w doborze produktu, pomiar, profesjonalny montaż oraz obsługa po sprzedaży. Po ponad 17 latach działalności myślę, że udało się zrealizować założone cele, jednak dynamiczne uwarunkowania rynkowe stale napędzają nas do dalszego rozwoju. Cieszy nas fakt, że wielu naszych klientów wraca do nas, polecając nas swoim znajomym czy rodzinie.

„Eltor- Kompleksowe działanie to nasza specjalność „

Grzegorz Cendrowski: Każdy dystrybutor stolarki okienno-drzwiowej musi reagować na zmianę trendów i oczekiwań klientów. Co Państwa inspiruje i motywuje do dalszego rozwoju?
Diana Wyrwich: Byliśmy świadkami rewolucji w trendach stolarki otworowej. Kiedyś okna miały zapewnić ciepło, szczelność i wygodę w myciu. Dziś okno staje się elementem wystroju wnętrza – wielkogabarytowe okna, najlepiej w wąskich, aluminiowych ramach, dodają budynkom nowoczesnego sznytu. Gwarantują nie tylko więcej światła wewnątrz, ale i zacierają granice pomiędzy tym, co wewnątrz, a tym, co na zewnątrz. Łączą dom z ogrodem.  Naszym priorytetem jest utrzymywanie bliskich relacji z dostawcami, dzięki temu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, trendami i produktami. Dzięki temu, że to my jesteśmy najbliżej klienta, nasza wiedza na temat ich potrzeb i preferencji, jest również przekazywana dostawcom, co pozwala na szybkie doskonalenie produktu i jakości obsługi.

Grzegorz Cendrowski: Piękny budynek, w którym mieści się pana imponujący salon to wszystko Eltor. Dlaczego potrzebował pan tak dużego salonu?
Wojciech Wyrwich:  Możemy pochwalić się największym i najpiękniejszym salonem wystawowym w Opolu, który pozwala nam wyeksponować dużą część naszej oferty, buduje spójny wizerunek marki, pokazuje wszystkie nasze atuty, co przekłada się na decyzje o współpracy. Obserwując trendy zakupowe i zachowania konsumentów postanowiliśmy razem z żoną otworzyć profesjonalny showroom, w którym klient miałby i ma zapewnioną kompleksową obsługę swojej inwestycji od dachu po ogród. I to był strzał w 10.

Grzegorz Cendrowski: A co klient może się spodziewać po wizycie w Państwa salonie ekspozycyjnym?
Diana Wyrwich: Wizyta w naszym salonie zapewnia indywidualną obsługę naszego eksperta, który zaprezentuje produkty, odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości – postara się rozwiązać problemy klienta. To również świetna okazja, aby zobaczyć jakość wykonania wszystkich produktów, które oferujemy. Dzięki wizycie i rozmowie z naszym ekspertem – klient będzie mógł wybrać produkty, które będą nowoczesne i funkcjonalne, a przede wszystkim będą spełniały jego oczekiwania. Po drugie w naszym salonie może zapoznać się z wieloma nowinkami technologicznymi, zobaczyć wiele rodzajów okien, drzwi, bram, rolet, etc.., wybrać kolor, sposób otwierania, etc…. Najlepiej zobaczyć to na filmie poniżej.

Grzegorz Cendrowski: Z jakimi dostawcami współpracujecie i na co zwracacie uwagę przy wyborze dostawcy okien, drzwi, bram, rolet, etc.?
Wojciech Wyrwich: Jednym z najważniejszych elementów prowadzenia własnego biznesu jest znalezienie dobrego i sprawdzonego dostawcy. Dlatego rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu współpracę z firmą MS Więcej niż Okna – uzyskując status Autoryzowanego Partnera Handlowego. To, co nas przekonało do tej współpracy to jakość i nacisk na ciągłe doskonalenie w zakresie oferowanych produktów, a także wsparcie partnerów handlowych. Długoletnie doświadczenie w branży stolarki pozwoliło nam nawiązać współpracę z takimi firmami jak NOVOVERM, GERDA, KMT, Wikęd, Portos, NICE oraz FAAC.

„Eltor- Profesjonalna obsługa klienta kluczem do sukcesu firmy”

Grzegorz Cendrowski: Co jest największym wyzwaniem w kontaktach z klientami, a co z architektami?
Diana Wyrwich: Aby zapewnić wyjątkową obsługę klienta, zatrudniamy w naszym salonie wystawowym doświadczonych i kompetentnych pracowników, którzy rozumieją potrzeby architekta, wykonawcy lub właściciela domu. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt. Nie boimy się trudnych wyzwań, co udowodniliśmy już niejednokrotnie podejmując się trudnych, złożonych projektów budownictwa jedno i wielorodzinnego, budynków użyteczności publicznej, obiektów magazynowych i przemysłowych.

Grzegorz Cendrowski: Tak dużo mówi się o dużych oknach, o ciężkich przeszkleniach, o trudnościach w montażu. Jak sobie pan z tym radzi?
Wojciech Wyrwich:  Wysokiej jakości montaż okien jest tak samo ważny, jak instalowane produkty. Wszyscy montażyści zatrudnieni w firmie Eltor to doświadczeni, dobrze wyszkoleni pracownicy. Dlatego do montażu używamy najlepszych produktów renomowanych firm oraz specjalistycznego sprzętu jak manipulatory, podnośniki ułatwiające prace montażowe na wysokości, wózki widłowe, umożliwiające szybkie rozładunki oraz załadunek stolarki otworowej. Klienci doceniają kompleksowe świadczone przez nas usługi.

Eltor- Kompleksowe rozwiązania do domu

Fot. Kompleksowa realizacja firmy Eltor: okna, drzwi, brama, rolety.

Grzegorz Cendrowski: Gdyby pan mógł coś podpowiedzieć nowym klientom, co w stolarce jest ważne, czego oczekiwać po wizycie w salonie stolarki, co by to było?
Wojciech Wyrwich: Na etapie projektu, budowy czy remontu – trzeba skontaktować się z salonem stolarki, w którym ekspert podpowie i doradzi najlepsze rozwiązania. Każdy dom i projekt jest inny, oczekiwania klientów są różne, możliwości finansowe także, dlatego bardzo ważne jest, aby klient przedstawił swoje potrzeby i wizje związane z realizowaną inwestycją. Dlatego szczera rozmowa jest kluczem do sukcesu. Dzięki temu można przygotować ofertę, które będzie spełniała oczekiwania klienta. A co w stolarce jest ważne? Wszystko, czyli szyby, profile, okucia oraz montaż.

Grzegorz Cendrowski:. Pana salon jest certyfikowany i rekomendowany, zobowiązuje to do przestrzegania wysokich standardów. Czy tak wysoko zawieszona poprzeczka pomaga w realizacji planów sprzedażowych, szczególnie w rozwiązaniach segmentu premium?
Wojciech Wyrwich: Od początku działalności naszej firmy stawiam na jakość i jeszcze raz jakość. Dlatego często biorę udział w szkoleniach, targach branżowych i śledzę trendy. Ucieszyłem się, gdy zaproponowano mi dołączenie do programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi. To duże wyróżnienie dla mojej firmy, pracowników i podkreślenie wysokich standardów w salonie sprzedaży. Ponadto takie wyróżnienie jest zauważalne przez naszych klientów oraz dostawców.

Grzegorz Cendrowski: Gdyby pan mógł w kilku słowach zarekomendować swoją firmę, to jak by to brzmiało, na co położyłby pan największy akcent?
Wojciech Wyrwich: W firmie Eltor znajdziesz kompleksowe rozwiązania w zakresie dostawy i montażu stolarki otworowej. Okna, drzwi, bramy, rolety, pergole oraz profesjonalna obsługa są pod jednym dachem.

Grzegorz Cendrowski: Dziękujemy za poświęcony czas i rozmowę.
Diana Wyrwich i Wojciech Wyrwich:
My również dziękujemy rozmowę.

Więcej informacji na temat oferty firmy na stronie: www.eltor.net