Dlaczego warto się wyróżniać na tle innych salonów okien i drzwi?

Czy w dzisiejszych czasach programy dotyczące Znaku Jakości są jeszcze rzetelne? Czy wszystko można kupić? Dlaczego rekomendacja ekspertów jest tak ważna w funkcjonowaniu każdej działalności? Obecnie wiele osób uważa, że można kupić praktycznie wszystko w dobie internetu, rozbudowanym marketingu sieciowym, marketingu szeptanym, mediów społecznościowych, itp. Ale czy tak jest naprawdę? Czy da się kupić rzetelną, obiektywną, ocenę produktu, działalności, obsługi Klienta?

Dlaczego w dzisiejszych czasach tak ważna jest rekomendacja ekspertów z branży? Po co wyróżniać się na tle innych?

Obecnie na terenie całej Polski znajduje się wiele salonów okien i drzwi. Wiele z nich bardzo dobrze prosperuje, stale rośnie w siłę, powiększa się, doskonali, podąża za nowościami w branży.  Ale czy dotyczy to wszystkich salonów? Dlaczego niektóre z nich realizują mniej projektów, zleceń? Czym to jest właściwie spowodowane? W dzisiejszych czasach właściciele wielu salonów okien i drzwi pokuszą się o stwierdzenie „mamy co robić”, „nie mamy na nic czasu”, „być może później będzie luźniej”, itp. No właśnie… być może… Które salony tak naprawdę mają szansę, by istnieć i sprawnie funkcjonować na polskim oraz zagranicznym rynku przez okres wielu lat? Przede wszystkim te, wyróżniające się doświadczeniem, rzetelnością, jakością, profesjonalizmem oraz elastycznością na każdym etapie realizowanego projektu. Dla profesjonalnego salonu nie istnieją projekty, których nie da się zrealizować, a tak zwany „trudny Klient” to taki, któremu trzeba poświęcić trochę więcej uwagi. Właściciele profesjonalnych salonów doskonale wiedzą o tym, że wykwalifikowany, dobrze funkcjonujący zespół to klucz do sukcesu. Dlatego też bardzo dużo czasu poświęcają  na doszkalaniu zespołu w momencie, kiedy na rynku wprowadzane są nowości. Salony, które charakteryzują się tymi wszystkimi cechami, często ubiegają się o rekomendację specjalistów z branży, która potwierdza to, że ich salon jest godny polecenia wśród innych.  

Rekomendowane Salony Okien i Drzwi

Właśnie taką rekomendacją jest Program Rekomendowane Salony Okien i Drzwi. To Znak Jakości przyznany przez niezależną Kapitułę składającą się z Ekspertów Branżowych, mediów, Ekspertów ds. Wizerunku, Ekspertów ds. Obsługi Klienta. Jest to prestiżowe wyróżnienia nadane tylko tym salonom, które rzeczywiście spełniają wymogi weryfikacji. Co oznacza sformułowanie „niezależna Kapituła”? Nic innego jak to, że takiej rekomendacji nie można kupić. Każdy zgłoszony salon, który chce się posługiwać Znakiem Jakości Rekomendowane Salony Okien i Drzwi, musi najpierw przejść pomyślną weryfikację. W momencie kiedy spełnia wszystkie wymogi, może posługiwać się przyznanym Znakiem. Dlaczego nie każdy może otrzymać Znak Jakości? Tego typu wyróżnienie musi zostać nadane w sposób obiektywny i przejrzysty, a salon chcący przystąpić do programu musi wyróżniać się na tle innych, spełniając określone wymogi. Nadanie salonowi Znaku Jakości, Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to także znak dla każdego Klienta, że właśnie w takim miejscu warto realizować projekty. Natomiast gwarancją realizacji jest perfekcyjne wykonanie zamówienia i uśmiech na buzi każdego Klienta. Czy warto? Oceńcie Państwo sami.

Kupuj od najlepszych

Laureaci o Programie Rekomendowane Salony Okien i Drzwi

„Stawiamy na ciągły rozwój, na równanie do najlepszych. Przystąpienie do programu jest dla nas też kolejnym wyzwaniem. Samo wyróżnienie nie jest dla nas końcem naszej drogi. Wyróżnienie przypomina nam o konieczności stałego podnoszenia jakości usług, by wyróżnienie było zasłużone i cały czas aktualne. Znalezienie się w gronie tych najlepszych zobowiązuje, ale dodaje także prestiżu w oczach naszych klientów. Wymagający i coraz bardziej świadomi Klienci szukają firm, które zostały sprawdzone przez fachowców z branży, doskonale ją znających i posiadających skalę porównawczą.” – Małgorzata Tyniec-Jarmundowicz, ART. OKNA

„Wzięliśmy udział w Programie RSS z jednej prostej przyczyny – aby potwierdzić nasz profesjonalizm w świadczonych usługach w branży stolarki otworowej i zdobyć tytuł pierwszego w Poznaniu Rekomendowanego Salonu Stolarki VIP. Przyznane wyróżnienie znacznie umacnia naszą pozycję na rynku oraz podnosi naszą konkurencyjność. To prestiżowe wyróżnienie. Jesteśmy jednymi z wielu nagrodzonych Laureatów na terenie naszego kraju lecz pierwsi i jedyni z takim certyfikatem w Poznaniu. Statuetka przyznana przez Stolarkę VIP budzi  wśród klientów bardzo duże uznanie i wzbudza jeszcze większe zaufanie wobec świadczonych usług i poziomu obsługi. W handlu rekomendacja spełnia ogromną rolę, jest ważnym kanałem marketingowym, to dobry sposób na zwiększenie sprzedaży, a potencjalnym klientom pomaga w krótszym czasie podjąć właściwą decyzję co do wyboru produktu.  Każdy z nas lubi gdy ktoś mu doradzi i utwierdzi  w przekonaniu, że dokonuje słusznego wyboru. Program –  Rekomendowane Salony Stolarki VIP to korzyść zarówno dla Sprzedawcy jak i dla Klienta.” –Adrian Bednarek, Okna Bednarek