Czy wiesz, gdzie kupić najlepsze okna i drzwi w Bydgoszczy?

Sampre to rekomendowany salon, w którym spotkamy ekspertów od okien, drzwi, bram, rolet. Specjalistyczna wiedza branżowa właściciela firmy wywodzi się z różnorodnego doświadczenia zawodowego w produkcji okien i drzwi, konstrukcji budowlanych, ale także sprzedaży i zarządzania. Dlaczego warto wybrać się do salonu SAMPRE przy ul. Fordońskiej 135 i co tam znajdziemy odpowie właściciel firmy Sebastian Gburczy?

Sebastian Gburczyk Sampre

Na zdjęciu: Sebastian Gburczyk właściciel Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi Sampre z Bydgoszczy

Grzegorz Cendrowski: Panie Sebastianie, ile to już lat mija, odkąd zaczął się pan parać stolarką budowlaną? Ile lat ma firma Sampre?
Sebastian Gburczyk: Sampre istnieje już 10 lat.

Grzegorz Cendrowski: Czy lubi pan to, co pan robi? Pytanie może retoryczne, ale co pan lubi w tym, co pan robi w branży stolarki?
Sebastian Gburczyk: Na pewno cenię sobie kontakt z klientami, ale najistotniejsza jest możliwość tworzenia czegoś nowego, innowacyjnego. W branży stolarki zawsze coś się dzieje, a od kilku lat mamy prawdziwy boom budowlany.

Grzegorz Cendrowski: Jest pan Partnerem Premium firmy Oknoplast, znanej i rozpoznawalnej marki, i to nie tylko w Polsce. Ma pan też inne marki w swojej ofercie?
Sebastian Gburczyk: W branży pracuję już ponad 15 lat i z niejednym dostawcą współpracowałem, ale tworząc Sampre, miałem na względzie stworzenie firmy „premium” tak więc zarówno Oknoplast, jak i inni nasi dostawcy są wybierani nieprzypadkowo. Firmy, które nie wywiązują się wobec nas i naszych klientów, po prostu odrzucamy. Skupiamy się na najlepszych.

Grzegorz Cendrowski: Z kim jeszcze pan współpracuje, co sprzedaje, co montuje, co rekomenduje?
Sebastian Gburczyk: Firmy o naszym profilu oferują podobny asortyment, my w szczególności skupiliśmy się na oknach, bramach garażowych i drzwiach wejściowych. W tym się specjalizujemy, oczywiście z profesjonalnym montażem i serwisem.

Grzegorz Cendrowski: Duże przeszklenia to dziś standard, jak sobie z tym radzicie i co jeszcze polecacie klientom np. na upały, słońce, etc.?
Sebastian Gburczyk: Do dużych przeszkleń niezbędny jest tzw. ciężki sprzęt montażowy, który mamy i z powodzeniem używamy. Natomiast co do ochrony przed słońcem w upały, oferujemy rolety, żaluzje fasadowe i screeny. Zawsze staramy się dostosować ofertę do potrzeb klienta.

Sampre Salon PREMIUM. Wieloletnie doświadczenie i pasja w działaniu

Grzegorz Cendrowski: Firma znajduje się w pięknym zabytkowym budynku, a pan sprzedaje nowoczesną stolarkę okienno-drzwiową. Czy sprzedaje pan także coś unikalnego z drewna np. do zabytkowych kamienic, willi?
Sebastian Gburczyk: Stolarka drewniana, a w szczególności wejściowe drzwi drewniane to mocny element naszej oferty. Dobrze wpisuje się w ten zabytkowy klimat naszego salonu. Ludzie też to doceniają.

Grzegorz Cendrowski: Ceny szaleją, a klienci płaczą i płacą. Czy ta niepewność nie odstrasza niektórych, czy sądzi pan, że to się uspokoi? Jeśli tak, to kiedy i na jakim poziomie (nie dotyczy to tylko okien powiedzmy sobie)?
Sebastian Gburczyk: Trwający boom budowlany sprzyja spekulacjom i nieuczciwym praktykom, jednak część podwyżek jest uzasadniona i nieunikniona. Ceny nie wrócą do starych poziomów, aczkolwiek znaczący ich wzrost mamy już chyba za sobą. Przynajmniej taką mam nadziej, gdyż dotyczy to wszystkich dziedzin życia, a życie toczy się dalej.

Grzegorz Cendrowski: Gdyba dzisiaj budował pan dom, to jaki by on był i co by miał z oferty rynkowej w naszej branży?
Sebastian Gburczyk: Właśnie zakończyłem budowę domu i na tę chwilę mam dość…. Uważam, że do budowy domu należy tak zabezpieczyć się finansowo, aby w spokoju moc korzystać z materiałów z wyższej półki. Niestety różnice w jakości są znaczące, co ma wpływ na późniejszą funkcjonalność. Tak więc nie ma co oszczędzać, dom buduje się raz na wiele, wiele lat.

Zdjęcie: Kompleksowa realizacja firmy Sampre. Okna, drzwi, brama grażaowa, rolety, ogród zimowy.

Grzegorz Cendrowski: Dziękujemy za rozmowę i cieszymy się, że poddali się państwo weryfikacji w programie Rekomendowane Salony Okien i Drzwi. Hasło „Najlepsi są wśród nas” zobowiązuje.
Sebastian Gburczyk: Dziękuję za rozmowę i zapraszam do Rekomendowanego Salonu Okien, Drzwi, Bram i Rolet firmy SAMPRE.

Więcej informacji o firmie i ofercie na stronie: www.sampre.com.pl

Zdjęcie: Certyfikat poświadczający wysoką jakość usług przyznany przez kapitułę firmie Sampre z Bygdoszczy