CK-Stolarka – firma godna polecenia.

„CK-Stolarka to firma godna polecenia. Doskonała obsługa klienta i do tego profesjonalny montaż, a przy tym wszystko terminowo. Widać, że lubią to co robią i robią to z pasją”. Takie opinie można zaleźć o firmie w internecie. Aby zasłużyć sobie na takie słowa trzeba stworzyć zespół ludzi, który pracuje z zaangażowaniem, myśli nieszablonowo, poszukuje nowych wyzwań i nie boi się ich realizacji. Kompletny, profesjonalny, rzetelny, rekomendowany salon okien i drzwi- wywiad z właścicielem firmy CK-Stolarka  panem Tomaszem Ciskowskim.

Tomasz Ciskowski CK Stolarka z LeśniewaPanie Tomaszu, proszę powiedzieć trochę więcej o CK-Stolarka. Kiedy powstał salon, skąd pomysł na sprzedaż stolarki?
11 lat doświadczenia w branży zaowocowało założeniem 6 lat temu salonu okien i drzwi CK-Stolarka. Pomysł na sprzedaż okien i drzwi zrodził się z naszej pasji do tej branży, branży, która cały czas się rozwija. Jest to taki biznes, w którym można rozwijać także własne pomysły. Obserwując potrzeby klientów, a także trendy w budownictwie, wprowadzamy do swojej oferty nowe produkty, nowe rozwiązania. Dlatego ciągle się rozwijamy poprzez  udział szkoleniach, wydarzeniach branżowych a także w targach budowlanych.

Co wyróżnia Państwa salon na tle innych salonów okien i drzwi?
To co wyróżnia nasz salon to nietypowe realizacje, fachowe doradztwo, jakość produktów i usług. Po wielu latach doświadczeń wyspecjalizowaliśmy się w montażu okien, drzwi, rolet i bram garażowych. Szklenia wielkogabarytowe, skomplikowane konstrukcje – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Warto podkreślić, iż nasi doradcy w salonie  dysponują fachową wiedzą techniczną, która rozwieje wszystkie wątpliwości. Zapraszamy do naszego salonu w celu wyboru odpowiedniej stolarki okiennej i drzwiowej. Staramy się zawsze wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów i dlatego w swoim portfolio posiadamy tylko produkty sprawdzonych producentów.

Realizacje CK Stolarka z Leśniewa

Fot. Realizacja montażu stolarki otworowej wykonana przez firmę CK-Stolarka w do jednorodzinnego w stylu modern house. W obiekcie kompleksowo zainstalowano komplet ślusarki aluminiowej ze zlicowanymi skrzydłami, ścianę słupowo-ryglową z „wpiętymi” drzwiami tarasowym HS.

Do kogo skierowana jest oferta, jakie produkty są w Państwa ofercie i co je wyróżnia?
Przez lata działalności w branży stolarki okiennej, opracowaliśmy wyjątkową ofertę usług, z myślą o potrzebach i oczekiwaniach naszych Klientów. Działamy w pełni kompleksowo, dostarczając im szeroki asortyment produktów, które powstają dzięki naszej bogatej wiedzy i doświadczeniu oraz za pomocą wysokiej klasy narzędzi. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jaki i zarówno do firm i przedsiębiorców, oferując im okna, drzwi, bramy, rolety i inne elementy do domu z montażem i kompletnym serwisem. Dla naszej firmy najważniejszy jest usatysfakcjonowany klient, dlatego też zawsze starannie montujemy nasze produkty i wykonujemy prace serwisowe. Wieloletnie doświadczenie w branży remontowej oraz liczne certyfikaty zdobyte przez naszych pracowników oraz pasja pracy czynią naszą firmę godną zaufania.

Jakie produkty cieszą się obecnie największym zainteresowaniem ze strony klientów.
Duże, panoramiczne przeszklenia to znak rozpoznawczy nowoczesnych budynków, synonim luksusu. Coraz częściej widzimy je w projektach domów. Niekiedy zajmują nawet całą powierzchnię ścian, zapewniając piękny widok na ogród. Dodatkowym atutem jest to że doskonale doświetlają wnętrza. Nie zawsze muszą się otwierać, choć najpopularniejsze rozwiązanie to przesuwne wyjście na taras. Drzwi HST to nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, które coraz częściej wybierane jest przez klientów.

Czy klienci przywiązują uwagę do montażu?
Sposób montażu należy dostosować do rodzaju okien i drzwi – drewniane, plastikowe czy aluminiowe oraz do konstrukcji muru i materiałów, z jakich jest on wykonany. Najważniejsze jest poprawne usytuowanie elementu w grubości ściany, aby zapewnić jak najmniejsze straty ciepła. Dlatego my jako profesjonaliści staramy się przybliżyć temat montażu stolarki naszym klientom. Dzięki przekazanej wiedzy a także świadomości – coraz więcej wybieranych jest montaży trójwarstwowych tzw. „ciepłych”.

Jakie plany macie na przyszłość, co według Państwa jest najważniejsze aby funkcjonować i rozwijać się w dzisiejszych czasach?
W dzisiejszych czasach montuje się co raz więcej duży okien, szyby są coraz cięższe. Ich montaż jest jednak wymagający i często niesie ze sobą również konieczność użycia specjalistycznego, ciężkiego sprzętu. Obserwując zapotrzebowanie rynku, postanowiliśmy założyć nową firmę WINSTALL, która zajmuje się profesjonalnym montażem oraz wynajmowaniem specjalistycznego sprzętu. To jest ten kierunek który się rozwija. Brak ludzi, ciężkie gabaryty, bezpieczeństwo – to wszystko wpływa na świadomość każdego przedsiębiorcy i zapotrzebowanie na tego typu usługi. Wysoko wykwalifikowana kadra operatorów i montażystów zapewni bezpieczny montaż w każdych warunkach, dlatego zapraszamy do kontaktu z firmą WINSTALL

Specjalistyczny sprzęt wspomagający rozładunek i montaż stolarki okiennej.

Fot. Specjalistyczny sprzęt wspomagający rozładunek i montaż stolarki okiennej.

Panie Tomaszu, jeśli miałaby Pani określić jednym zadaniem firma CK-Stolarka to….to co by Pan powiedział?
CK-Stolarka to firma zawdzięczająca swój sukces ciężkiej pracy. Terminowość wywiązywania się z powierzonych nam zadań oraz wysokiej jakości artykuły wykorzystywane przy naszych pracach są naszym znakiem rozpoznawczym. CK Stolarka to ….. solidność, fachowość i zaufanie.

więcej informacji o ofercie firmy na stronie: www.ck-stolarka.pl

Salon sprzedaży okien i drzwi CK-Stolarka

Fot. Rekomendowany salon okien i drzwi. Firma Godna zaufania z którą warto współpracować i dokonać wyboru zakupu stolarki otworowej.