Zebrano to najlepsze marki okien, drzwi, bram, rolet w jednym miejscu.

Budujesz dom i chcesz kupić dobre okna, drzwi czy bramę garażową? A może remontujesz dom i potrzebujesz wysokiej jakości drzwi wewnętrznych? Nie szukaj już więcej. ZEBRANO spełni Twoje oczekiwania! Uniwersalność, różnorodność i troska o zadowolenie klienta – taki cel postawił sobie właściciel firmy Zebrano Pan Jacek Budniewski. Dlaczego warto odwiedzić ten rekomendowany salon okien i drzwi sam właściciel odpowie.

najlepsze okna w mieście Toruń

Grzegorz Cendrowski: Rekomendowany Salon Okien i Drzwi w Toruniu, firma „Zebrano” – to, co takiego zebrano pod jednym dachem w pana salonie?
Jacek Budniewski: W moim salonie oferuję produkty najlepszych producentów stolarki otworowej, czyli okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje.

Grzegorz Cendrowski: Konkurencja jest wszędzie, także w Toruniu i rozumiem, że pan ją także ma. Dlaczego więc klienci powinni odwiedzić pana salon okien, drzwi, etc.?
Jacek Budniewski: Moim atutem z pewnością jest bogata ekspozycja, dzięki której klienci mogą zobaczyć na żywo produkty, które oferuję, co z pewnością jest bardzo pomocne przy podjęciu decyzji o zakupie. Same katalogi oraz wzorniki często mogą być niewystarczające, ponieważ nie dają one możliwości sprawdzenia jak działają poszczególne systemy np. okien przesuwnych, czy czytnik linii papilarnych przy drzwiach. Ponadto oferuję produkty, których nie posiada konkurencja. Bardzo pomocny jest także w moim salonie przeszkolony personel, który odpowie na wszystkie pytania nawet najbardziej wymagających klientów oraz fachowo doradzi w przypadku wątpliwości.

Salon ekspozycyjny Zebrano

Fot. Rekomendowany Salon Okien i Drzwi ZEBRANO przy ul. Forteczna 13 w Toruniu.

Grzegorz Cendrowski: Trendy, potrzeby, możliwości – to wszystko się zmienia. Co obecnie jest modne, popularne, czym klienci chcą wyróżnić swój dom, mieszkanie?
Jacek Budniewski: Oczywiście jak w każdej branży, w moim przypadku także można zaobserwować zmieniające się trendy, za którymi staramy się nadążać uczestnicząc w ważnych wydarzeniach branżowych, czytając czasopisma i obserwując rynek. Klienci coraz większą uwagę przywiązują do detali, kolorów. Już od jakiegoś czasu wśród kolorów stolarki dominuje antracyt, ale coraz większą popularność zyskują okna w kolorze czarnym oraz drzwi zewnętrzne w naturalnych kolorach drewna.

Grzegorz Cendrowski: Co się u pana w salonie sprzedaje najlepiej, czy jest to półka ekonomiczna plus, czy premium, czyli drogie okna, drogie drzwi, drogie akcesoria?
Jacek Budniewski: Od początku działalności nastawiliśmy się na produkty premium i był to dobry wybór, ponieważ sprzedaż tego rodzaju produktów zdecydowanie u nas dominuje.

ZEBRANO to jakość bez kompromisów. Zebraliśmy najlepszych, więc Ty nie musisz.

Grzegorz Cendrowski: Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to elita w naszej branży, czego klient może się spodziewać, czego oczekiwać i czego doświadczyć w takim salonie jak pana salon?
Jacek Budniewski: Klienci otrzymują w moim salonie kompleksową obsługę począwszy od doradztwa, następnie pomiarów z natury. Innymi słowy, fachowa pomoc na każdym etapie współpracy, kończąc na profesjonalnym montażu.

Certyfikat RSOiD _ Zebrano

Grzegorz Cendrowski: Czy spodziewa się pan w tym roku podobnej lub lepszej koniunktury niż w roku ubiegłym? Dlaczego i co powinni zrobić potencjalnie klienci, już zamawiać?
Jacek Budniewski: Mimo panującej pandemii spodziewam się, że ten rok będzie dla mnie jeszcze lepszy niż poprzedni. Cały czas planuję rozwijać swoją firmę, zatrudnić dodatkowych pracowników. Współpracuję z dostawcami, którzy mają ugruntowaną pozycję na rynku, są przygotowani na ewentualne drobne problemy logistyczne związane z pandemią, więc klienci nie muszą się obawiać.

Grzegorz Cendrowski: Najlepsi z najlepszych są wśród nas, a kto u pana jest The Best, kogo z dostawców chciałby pan wyróżnić?
Jacek Budniewski: Przy otwieraniu salonu towarzyszyła mi myśl, aby zebrać najlepszych producentów stolarki pod jednym dachem. Tak więc wszyscy producenci, z którymi współpracuję zasługują na miano „Zebrano The Best”.

Grzegorz Cendrowski: dziękuję bardzo za rozmowę.
Jacek Budniewski: Ja również dziękuję i zachęcam do odwiedzenia naszego salonu przy ul. Fortecznej 13 w Toruniu.

Więcej informacji na temat oferty firmy na stronie www.zebrano.eu

Widok na staw - duże okno _ realizacje Zebrano

Fot. Realizacje firmy ZEBRANO- Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi

 

Willa pod miastem Okna drzwi brama - Zebrano Toruń

Fot. Realizacje firmy ZEBRANO- Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi

Fot. Realizacje firmy ZEBRANO- Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi

Realizacje Okna i Drzwi_ Zebrano

Fot. Realizacje firmy ZEBRANO- Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi