ArtOkna – zaufaj profesjonalistom

ArtOkna to firma, której można zaufać,  powierzyć montaż okien, drzwi, rolet, bram. Co wyróżnia tę firmę spośród innych firm na rynku dowiemy się z rozmowy z  właścicielką firmy Art Okna – Rekomendowanego salonu Okien i drzwi,  Panią Małgorzatą Tyniec-Jarmundowicz.

Rekomendowany Salon Okien i Drzwi ArtOkna

Pani Małgorzato jak wyglądały początki powstania firmy ArtOkna? Skąd pomysł na sprzedaż stolarki? Na czym się najbardziej Pani wtedy skupiała?
Od 1998 roku jestem związana z branżą stolarki otworowej. Pracę w branży zaczynałam od przygotowania produkcji okien PVC, a w roku 2002 zdecydowałam się na otwarcie własnej firmy sprzedającej i montującej stolarkę budowlaną. Firma działa nieprzerwanie od samego początku na terenie Bielska-Białej oraz całego województwa śląskiego i małopolskiego. Gdy zaczynaliśmy, w naszych realizacjach dominowały wymiany starej stolarki, z czasem to uległo zmianie. Od początku zależało mi na uczciwym podejściu do Klienta, na skupieniu się na jego potrzebach i obustronnej współpracy. Dzisiaj organizacja firmy jak i wiele procedur uległo zmianie, ale nadal najważniejszy jest dialog z Klientem.

Jakie produkty oferujecie swoim Klientom? Z jakimi dostawcami współpracujecie?
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zweryfikować rynek dostawców. Dlatego współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy jakość oferowanych produktów stawiają na pierwszym miejscu. Naszym partnerami są takie firmy jak: Awilux, Krispol, Termoprofil, Selt, Wikęd, KMT oraz Porta, Pol-Skone i DRE. Współpraca z kilkoma producentami pozwala nam zaoferować możliwie najbardziej pełną ofertę produktów szytą na kieszeń każdego klienta. W naszej ofercie są okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne i żaluzje zewnętrzne, a także dodatki: parapety, plisy, rolety i żaluzje wewnętrzne oraz moskitiery.

Jakie produkty cieszą się obecnie największym zainteresowaniem ze strony kupującego i czy chętnie odwiedzają państwa salon?
Bardzo chętnie i często. W naszym salonie sprzedaży w Bielsku-Białej przy ulicy Bukowej 20 klienci mogą „dotknąć” każdego okna. Sprawdzić, jak się przesuwa, otwiera, zamyka, uchyla, jak korzystać z dodatkowych funkcji takich jak np. okucie bezpieczne dziecko czy na czym polega funkcjonalność okucia comfort. W naszym salonie sprzedaży można zobaczyć, jak okno jest wykonane, jak w rzeczywistości wygląda kolor, który gdzie indziej oferowany jest tylko na przykładzie małej próbki. Mamy modele z każdego segmentu naszej oferty. Nawet jeśli czegoś nie będziemy mogli pokazać, to prawdopodobnie już wykonywaliśmy takie konstrukcje i będziemy mogli zaprezentować zdjęcia z tych realizacji.

Pani Małgorzato, coraz częściej klienci zwracają uwagę na montaż. Można kupić super okna a montaż czasami jest wykonany po amatorsku?
Tak, zgadzam się z państwem, dlatego już przy pierwszym kontakcie z klientem zwracamy uwagę na montaż. Najlepsze okno źle lub niedbale zamontowane nie spełni swoich funkcji. Dlatego dla nas prawidłowy montaż to ogromnie ważna kwestia. Nie trzeba mieć okna o „wyśrubowanych” parametrach, aby być zadowolonym z jego użytkowania. Ale okno musi być prawidłowo zamontowane, z najdrobniejszymi szczegółami. Mamy własne grupy montażowe, które nadzoruje osobiście mój mąż. To fachowcy którzy każdego dnia pracują z ogromnym zaangażowaniem, a trzeba przyznać, że praca nie należy do najlżejszych. Ciągłe szkolenia i stosowanie najlepszych materiałów do montażu, specjalistyczny sprzęt pozwala wykonać montaż zgodnie ze sztuką budowlaną. Od kilku lat jesteśmy Ambasadorem dobrego montazu okien – to wyróżnienie i zobowiązanie do jeszcze większej dbałości o szczegóły montażowe.

Zdecydowaliście się Państwo poddać swój punkt sprzedaży niezależnej ocenie w Programie „Rekomendowane Salony Okien i Drzwi” i uzyskaliście znakomite oceny. Dlaczego się zdecydowaliście?
Kolejny raz zdecydowaliśmy się poddać ocenie swój salon wymagającej i niezależnej kapitule programu „Rekomendowane Salony Okien i Drzwi”, aby poznać opinię z zewnątrz na temat naszej firmy. W szczególności dotyczącej ekspozycji, wystroju i fachowości działu sprzedaży oraz ekipy monterskiej. Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się aż tak wysokiej oceny ze strony specjalistów z branży, ale upewnia to nas, że idziemy dobrą drogą i z pewnością mobilizuje to nas do dalszej ambitnej pracy.

Pani Małgorzato, są Państwo firmą, która stale się rozwija, inwestuje. Z jakiej inwestycji jest Pani najbardziej dumna? Co według Państwa, jest najważniejsze, aby funkcjonować, rozwijać się w dzisiejszych czasach?
Cały czas obserwujemy rynek, trendy a także oczekiwania konsumentów. Mamy bardzo dobrą opinię w regionie, wielu zadowolonych klientów, którzy nas rekomendują. Dlatego podjęliśmy decyzję o otwarciu jeszcze jednego salonu sprzedaży i tym samym 26 czerwca 2019r odbyło się oficjalne otwarcie salonu zlokalizowanego w Bielsku-Białej przy ul. Piekarskiej 86. Przybyło wiele osób, a gościem honorowym był ambasador marki Krispol, znany piłkarz Łukasz Piszczek.

Art Okna otwarcie nowego salonu w Bielsko Biała

fot. Zdjęcia z otwarcie nowego salonu ArtOkna

Pani Małgorzato, jeśli miałaby Pani określić jednym zadaniem firma ArtOkna to….to co by Pani powiedziała?
Liczba naszych odbiorców ciągle rośnie, co sprawia, że cenią sobie jakość oferowanych przez nas produktów, wiarygodność, kompetencje oraz profesjonalną obsługę klienta, ponieważ dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, gwarantujemy w pełni profesjonalny montaż i serwis, zamówienia realizujemy kompetentnie i terminowo. ArtOkna to profesjonaliści w każdym calu.

Więcej informacji o firmie ArtOkna na stronie: www.artokna.pl

Certyfikat Rekomendowany Salon Okien i Drzwi