Architon Okna – jak ważny jest montaż

Architon Okna to renomowany salon sprzedaży i montażu stolarki otworowej, a z tego co poniżej mówi właściciel Tomasz Orpik, również firma, która czuje się odpowiedzialna za satysfakcję klientów.

Tomasz Orpik Architon Okna

fot. Tomasz Orpik- właściciel Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi w Bielsku Białej

Panie Tomaszu jest Pan właścicielem firmy Architon Okna, jak ukierunkowana jest wasza działalność?
Zależy mi na satysfakcji naszych klientów i dlatego staram się dobierać do naszej oferty produkty dające najwyższy komfort użytkowania. Jednak przede wszystkim, znani jesteśmy z wysokiej jakości montażu i biegłość w jego różnych technikach.

Dlaczego tak ważny jest montaż?
Niestety wadliwy montaż nadal jest „Piętą Achillesową” naszej branży i główną przyczyną dyskomfortu zamieszkania a często przedwczesnej wymiany okien. To czy okna spełniają wszystkie swoje parametry uzależnione jest od profesjonalnego montażu. Dlatego właśnie montaż z dbałością o szczegóły jest naszą specjalnością. Trzeba się szanować, trzeba się doskonalić, ale trzeba przede wszystkim szanować klienta. Wybór naszej firmy to musi być świadomy wybór! który jest jednocześnie jak najlepsza na rynku polisa ubezpieczeniowa, na wiele lat. Dlatego właściwy montaż to nasz priorytet i bez obaw udzielamy na niego 10 letniej gwarancji.

Panie Tomaszu, na rynku jesteście nie od dziś. Jaką naukę wyciągnęliście po wielu latach doświadczenia w branży?
W tej chwili mamy za sobą setki realizacji i setki zadowolonych klientów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas selektywnego doboru produktów do oferty. W naszym liczącym 200m2 powierzchni salonie Klient ma możliwość bezpośredniego zapoznania się z szeroką profesjonalnie przygotowaną ekspozycją drzwi, okien oraz innych artykułów z naszej oferty. Firma współpracuje z najlepszymi firmami takimi jak: Sokółka Okna i Drzwi, AdamS, Eurocolor, Hensfort, Cal, Wiśniowski, Mirola, Węgrzyn, Siegenia. Nie stawiamy na ilość a właśnie na jakość, gdyż nie trzeba udowadniać, że „tanio to jest drogo”

Tyle doświadczeń, a jednak wciąż się szkolicie. Dlaczego?
Firma Architon Okna jest znaną marką, chętnie wybieraną na rynku lokalnym i nie tylko. Szczerze mówiąc czuję, że z tego powodu leży na mnie spora odpowiedzialność. Czuję, że muszę dbać o rozwój firmy, dlatego szkolimy nieustannie personel, podejmujemy coraz większe wyzwania zawodowe, żeby nie zawieść naszych Klientów, którzy nam zaufali.

Jestem wdzięczny za naszych klientów, to oni nas motywują. Dzięki nim Architon Okna może pochwalić się wieloma skomplikowanymi realizacjami architektonicznymi. Duże kilkuset kilogramowe przeszklenia to nasza codzienność. Wiele realizacji można obejrzeć na naszej stronie internetowej lub Facebooku, bo jesteśmy z nich dumni, mam fantastyczny zespół – to wykwalifikowani ludzie. Gratulacje ekipo!

Architon Okna realizacje

Czego najbardziej szuka się teraz w stolarce otworowej?
Obserwując wybory klientów, widzę, że teraz najważniejsza jest energooszczędność. Okna w dzisiejszej architekturze stają się coraz większe, przez tak duże przeszklone powierzchnie ucieka z budynku najwięcej ciepła. Dlatego na oknach nie ma co oszczędzać. Dobrą izolację mogą zapewnić przede wszystkim tylko odpowiednio szczelne okna, w parze z prawidłowym montażem.

Panie Tomaszu, firma Architon Okna jednym zdaniem to…?
Zawsze będę dbał o to, żeby Architon Okna był najlepszym dostawcą okien i drzwi, zamontowanych z dbałością o szczegóły.

Kupuj Od Najlepszych Architon Okna