Oknoterm rekomendowany salon z Piaseczna

Człowiek z poukładanymi priorytetami zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Osoba, dla której nie ma projektów niemożliwych do zrealizowania. Elastyczny w podejściu do każdego Klienta. W wolnym czasie podróżuje, pływa oraz jeździ na motocyklu. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Panem Tomaszem Matulką, właścicielem firmy OKNOTERM Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi.  

Tomasz_Matulka_ właściel rekomendowanego salonu stolarki w Piasecznie

Od czego zaczyna Pan każdy poranek w pracy?
Wpiszę się pewnie w większość … kawka lub herbatka 😉 Tak na poważnie, ściągam pocztę i zaglądam do organizera. Określam priorytety, co najpilniejsze, co pilne, co poczeka i zabieram się do pracy. Właśnie tak zaczynam każdy dzień w pracy.

Czego nie zrobiłby Pan nigdy, mimo tego, że Klient poprosił?
Nigdy nie zamontował bym stolarki nie zgodnie z kartą danego produktu. Często zdarzają się takie sytuacje, że  Klienci nie chcą montować okien na wkręty do ościeży, niestety my musimy. Stolarkę drewnianą przed pracami mokrymi. Jestem przeciwnikiem szarej strefy. Pojawiają się  pytania. „a może bez VAT-u?”

Najbardziej wymagająca realizacja?
Żadna mi do głowy nie przychodzi, kwestia przygotowania się. Najwięcej czasu zajęła nam realizacja zagraniczna. Technicznie nie była trudna, bardziej logistyczna i tzw. „ Dopieszczeniem” Klienta. Dużo szczegółów, zlecenie mieszane. Było to w Marl, Niemcy. Ponad 30 okien z roletami kompaktowymi sterownymi elektrycznie, ciepły montaż na konsolach.

Dlaczego ważne są dla Państwa wyróżnienia, rekomendacje?
Rekomendacje są dla mnie uzupełnieniem wizerunku. Już po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni jako Rekomendowany Salon Okien i Drzwi. Firma istnieje w Piasecznie od 2000 r. Jest już najstarszym i najbardziej doświadczonym podmiotem w tej branży. Wyróżnienia i rekomendacje przy takim stażu to konieczność. Brak ich może nasuwać niepotrzebne pytania czy wątpliwości. Rekomendacje są po prostu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy na rynku. Cieszymy się, że mogliśmy zostać wyróżnieni także w Państwa programie. 

Jakie jest Pana hobby?
W wolnym czasie pływam, podróżuję oraz jeżdżę na motocyklu. Pozwala mi się to zresetować i odpocząć od obowiązków dnia codziennego.

Więcej informacji na temat oferty firmy na stronie: www.oknoterm.com