Super salon okien, drzwi, bram, podłóg.

Takie salony okien i drzwi, taka ekspozycja, taka lokalizacja, takie marki i tacy właściciele i pracownicy to nie przyszłość to teraźniejszość. Rynek się zmienia, klienci się zmieniają, oczekiwania się zmieniają, trendy zakupowe się zmieniają i branża stolarki się zmienia. Musi tylko przyśpieszyć, musimy zrozumieć nowe wyzwania i im sprostać.

Warszawa da się lubić, brzmią słowa pewnej piosenki, warszawiacy mogą wybierać, mogą szukać najlepszych rozwiązań, mogą mieć znane i lubiane marki pod jednym dachem w jednym z najładniejszych salonów o powierzchni 300 m2 w warszawskim Wilanowie ul. Przekorna 33, czyli firmie Demo Projekt, którego właścicielami są Patryk Kopaczewski i Radosław Szczepański. Firma ma również oddział Warszawie przy ul. Bartyckiej  oraz w centrum Handlowym M1 na Targówku. Niedawno został również otwarty duży salon drzwi, bram i podłóg w Radomiu.

Rekoemnedowany salon okien I drzwi Demoprojekt
Nie przypadkiem w tym wyjątkowym i  Rekomendowanym Salonie Okien i Drzwi w Wilanowie postanowiła zaprezentować się znakomita marka okien dachowych, okien pionowych, drzwi i bram – firma Fakro. Ich ekspozycja okien drewnianych i drewniano-aluminiowych z serii Innoview naprawdę przyciąga wzrok i otwiera „kieszenie” zamożnych inwestorów i to nie tylko z Warszawy.

Stolarka VIP – organizator programu – miała przyjemność wręczyć dyplom Rekomendowane Salony Okien i Drzwi 2021/2022 współwłaścicielowi panu Patrykowi Kpaczewskiemu w obecności dyrektora regionalnego firmy Fakro Pawła Muszyńskiego i managera produktu pana Roberta Bartnickiego.

wręczenie wyróznień Rekoemndowane salony okien i drzwi dla firmy Demoprojekt

Na zdjęciu od prawej: współwłaściciel firmy Demoprojekt- Patryk Kopaczewski, Dyrektor regionalny firmy Fakro – Paweł Muszyński oraz doradca techniczny w firmie Fakro Pan Robert Bartnicki

Za co kapituła programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi przyznaje takie wyróżnienie, taki znak jakości? Za salon i jego wielkość, za ekspozycję, za kompleksową ofertę (okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje, balustrady i w tym wypadku piękne podłogi), za profesjonalny montaż, za doradztwo, za eksperckie podejście do każdego klienta, za opinie od producentów, dostawców i klientów.
Gratulujemy firmie Demo-Projekt i firmie Fakro, która rekomendowała ten wyjątkowy, przyjazny i bardzo ładny, wręcz wzorcowy salon okien i drzwi w Warszawie. Nic tylko zachęcić do jego odwiedzenia klientów, architektów, ale także i branżystów. Naprawdę warto!

Kontakt do Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi:

DemoProjekt – Salon Wilanów
ul. Przekorna 33, 02-971 Warszawa
Telefon: 22 541 15 42
www.demoprojekt.pl
e-mail: wilanow@demoprojekt.pl

 

Certyfikaty RSOiD Demo-Projekt

Bramy Hormann w Wilanowie Demoprojekt