Skorzystaj z wyjątkowej promocji!

Wszyscy doskonale wiemy, jak wiele czasu i środków finansowych generuje budowa domu czy jego remont. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenie to konieczne elementy naszej inwestycji i posesji, a ponieważ mają nam służyć przez wiele lat, warto w nie zainwestować. Zakup produktów wysokiej jakości, do tego w promocji gwarantuje nam niezbędny komfort i zapewniają bezpieczeństwo. Dzięki ofertom specjalnym oszczędzamy pieniądze i możemy dostać więcej w lepszej cenie. Na jakie promocje można liczyć?

Popularne produkty w niższych cenach
Obniżki procentowe lub kwotowe, to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych promocji. Warto na nie czekać, zwłaszcza, gdy chcemy kupić więcej produktów np. drzwi z inteligentnym systemem smartCONNECTED czy nowoczesne ogrodzenie. Taką wiosenną promocję klientom oferuje marka WIŚNIOWSKI, lider w produkcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń. Dzięki niej klienci mogą zaoszczędzić środki, kupując przy tym produkty najwyższej jakości. Przykładowo, w korzystniejszej cenie nabyć możemy superciepłą automatyczną bramę segmentową UniTherm z panelem INNOVO o grubości 60 mm, wyposażoną w napęd METRO lub MOTO.

Dodatkowo przy zakupie bestsellerowych drzwi CREO zamówić można do nich ukryty samozamykacz 50% taniej lub otrzymać stylowy uchwyt gratis. Pełnię wykończenia zyskamy zamawiając nowoczesne ogrodzenia w najmodniejszych kolorach Home Inclusive 2.0, które teraz dostępne są przy dopłacie jedynie 5% (zamiast 15%). Rabaty tego typu są bardzo korzystne, zwłaszcza gdy od dawna planowaliśmy zmiany lub musimy zakupić wiele produktów w jednym czasie.Ile razy musieliśmy odkładać wykańczanie naszych inwestycji na „lepsze czasy”? Dzięki proponowanej przez WIŚNIOWSKI promocji możemy pozwolić sobie na zakup pełnego wykończenia domu już dzisiaj, zyskując spokój i jakościowe produkty na lata.

Korzystne raty
Zakupy na raty to jedna z popularnych form promocji. Przy wyposażaniu domu naprawdę warto z niej korzystać, zwłaszcza przy ratach 0%. Do 16 lipca 2019 roku, produkty marki WIŚNIOWSKI zakupić można w ofercie specjalnej – nawet w 30 ratach RRSO 0%. Klient decydujący się na zakup produktów na raty ma pewność, że uniknie odsetek, prowizji i innych typowych kosztów – te w czasie trwania oferty wiosennej wynoszą 0 złotych (dla maksymalnie 30 rat). Suma wpłacanych rat będzie więc równa rzeczywistym kosztom zakupu produktu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy w danym momencie nie możemy sobie pozwolić na całościowy zakup, a nie chcemy czekać lub wydawać pieniędzy na tańsze zamienniki.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2000 zł, całkowita kwota do zapłaty 2000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 200 zł każda. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.03.2019 na reprezentatywnym przykładzie. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera. Podany materiał ma charakter informacyjny. Oferta dostępna u wybranych partnerów WIŚNIOWSKI Sp. z o.o S.K.A., którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług.
Oferta ważna do 16 lipca 2019 r. – dostępna w wybranych punktach sprzedaży.
Wiśniowski – Czołowy polski producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz nowoczesnych rozwiązań dla domu. Firma z 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. WIŚNIOWSKI posiada centrum technologiczno-produkcyjne zapewniające jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczynia się do powstania produktów na najwyższym poziomie, cenionych w kraju i zagranicą.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.wisniowski.pl