Purenit – znakomite rozwiązanie – dookien.pl

Purenit® – co to takiego? Dlaczego staje się coraz bardziej popularny i zdobywa rynki i „serca” salonów, monterów i konsumentów. Dlaczego pozostaje niezastąpiony podczas profesjonalnego montażu okien i drzwi? Gdzie można go kupić i kto gwarantuje stałą, nieprzerwaną sprzedaż tego produktu w Polsce?

Purenit® jest materiałem funkcjonalnym na bazie sztywnej pianki poliuretanowej o dużej termoizolacyjności. Właściwości purenitu śmiało można określić jako rewelacyjne, gdyż jest to materiał lekki i energooszczędny. Jest także odporny na wilgoć i wyśmienicie sprawdza się w niekorzystnym wilgotnym środowisku. Przy czym zachowuje swoją trwałość i gęstość, a ponadto wyśmienicie radzi sobie ze zmiennymi temperaturami oraz czynnikami chemicznymi.

Podwalina z purenitu do HS

Dlaczego Purenit® i gdzie jest stosowany?

Podwalina z Purenitu jest idealną alternatywą dla ciepłego parapetu i podwalin. Dodatkowo nie trzeba specjalnie przygotowywać otworu okiennego, gdyż ten materiał można klinować. Purenit jest niezwykle odporny na ściskanie, w tym nacisk punktowy czy inne obciążenia mechaniczne. Dlatego często stosowany jest do dużych okien np. typu HS, PSK, etc. Inne cechy przemawiające za zastosowaniem  Purenitu to:

  1.  Odpowiedni dla wszystkich typów drzwi i okien, w tym drzwi przesuwnych HS,
  2. Odporny na wodę,
  3. Lepsze właściwości izolacji w porównaniu do drewna o 45%,
  4. Łatwy materiał do obróbki,
  5. Łatwy do cięcia,
  6. Frezowanie pod wszelkie rodzaje profili okiennych i drzwiowych.
Purenit
Gdzie kupić Purenit?

Purenit® już jakiś czas temu został doceniony przez producentów stolarki okiennej i drzwiowej, właścicieli salonów stolarki oraz grupy montażowe. Dzięki firmie Dookien.pl, która jest wyłącznym dystrybutorem podwalin z Purenitu – produkcji czeskiej firmy SM Produkt na terenie naszego kraju, dostępność Purenitu® stała się znacznie prostsza. Warto dodać, że firma ma zagwarantowane dostawy na rok 2021, nic tylko kupować lub kontraktować zawczasu.

Firma Dookien.pl oferuje podwaliny pod indywidualny konkretny wymiar, pod konkretny profil okien PCV lub okien aluminiowych oraz docina profil na żądaną wysokość. Listwy dostępne są w długościach 1220 mm lub 2440 mm, w różnych szerokościach: 50 mm, 60 mm, 70 mm i 80 mm. Wysokość zaczyna się już od 38 mm – mówi Adam Helman, zarządzający firmą Dookien.pl.  Podwaliny pod okna typu HS dostępne są w szerokości od 100 mm do 200 mm, w długościach 1220 mm lub 2440 mm – dodaje.

Dlaczego Dookien.pl

Dookien.pl jest firmą, gdzie łatwo i bezpiecznie zakupisz PURENIT. Firma założona przez Pana Adama Helmana w 2008 r, zajmuje się importem jak i dystrybucją profesjonalnych materiałów budowlanych. W asortymencie firmy znajdują sie  w szczególności pianeki, kleje poliuretanowe, silikony, membrany EPDM oraz folie okienne niezbędne przy szczelnym montażu okien i drzwi. Od 2018r sztandarowym produktem firmy są innowacyjne podwaliny z Purenitu.

Dzięki dużej wiedzy, doświadczeniu i kompleksowej ofercie, pracownicy firmy pomogą w wyborze właściwych rozwiązań. Tak więc znają się i wiedzą co rekomendują.

Dookien.pl to sprawdzony i wiarygodny partner, którego wiedza na temat szczelnego, wielowarstwowego montażu jest niepodważalna. Dlatego też, wiedza i praktyka czynią mistrza – pan Adam Helman ma jej aż nadto. Dzięki temu moze się dzielić doświadczeniem z innymi. Teraz już wiemy więcej o firmie Dookien.pl. Wiemy, gdzie kupić Purenit, do kogo się zwrócić o poradę, o konkretny produkt, ale żeby dowiedzieć się więcej, należy skontaktować się bezpośrednio z właścicielem firmy, panem Adamem Helmanem, pod adresem purenit@dookien.pl lub tel. 795-149-795. Rekomendujemy!

Oferta firmy Dookien.pl