Poradnik dla konsumenta i inspiracja dla architekta

Ekologia i wygoda – te dwa pojęcia chyba najtrafniej definiują współczesne podejście do stolarki okiennej i drzwiowej. Tym, co je dopełnia, jest technologia smart, wprowadzająca synergię pomiędzy troską o środowisko a komfortem użytkowania domu czy mieszkania. Inteligentne zarządzanie urządzeniami ma swój początek już na etapie wyboru drzwi, bramy garażowej, żaluzji fasadowych czy rolet zewnętrznych. Wiedzą o tym niewątpliwie twórcy tej publikacji wydanej w formie praktycznego poradnika.

Poradnik okienny Co w poradniku?

Poradnik zawiera wyczerpujące informacje na temat wyboru oraz technik montażowych okien i drzwi, ale nie tylko! Poradnik porusza różne zagadnienia. Znajdziemy w nim porady techniczne oraz inspiracje dotyczące budownictwa energooszczędnego oraz rozwiązań smart okraszone ciekawymi zdjęciami. Opisywane są również najnowsze trendy i rozwiązania w projektowaniu ogrodów zimowych, tarasów, pergoli czy zadaszeń.

Wyczerpujące artykuły bazują na opiniach uznanych fachowców czy specjalistów z branży. Inspiracją są także same wywiady z architektami. Do tego redakcja nieustannie porównuje i analizuje rozmaite inwestycje, stosowane technologie oraz materiały. Dzięki temu inwestorzy mają możliwość dokonania samodzielnych obliczeń kosztów.

Mocną stroną publikacji, zwłaszcza z punktu widzenia konsumenta, jest ranking salonów – absolutnych liderów w branży stolarki okiennej i drzwiowej. Spośród około 5500 punktów sprzedaży okien, drzwi, bram czy rolet działających na terenie naszego kraju twórcy poradnika typują najlepszych z najlepszych. Inicjatywa powstała na bazie programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi.

 

Do kogo adresowany jest poradnik?

Praktyczne wskazówki znajdą w nim nie tylko projektanci i wykonawcy działający w branży, lecz także i ci, którzy planują lub są w trakcie tworzenia swoich czterech kątów. Słowem, wszyscy poszukiwacze indywidualnych, wyjątkowych, nietuzinkowych rozwiązań i inspiracji w branży stolarki okiennej i drzwiowej.

Wszystkie artykuły i porady pisane są językiem przystępnym także dla niefachowców czy, jak kto woli, konsumentów Zaś, co najważniejsze, mają charakter praktyczny, odnoszą się do problemów i sytuacji „z życia wziętych”.

Poradnik - Vademecum okna drzwi bramy rolety

Coś więcej niż zwykły poradnik

Ta publikacja to coś więcej niż prezentacja najlepszych, inspirujących i wyjątkowych rozwiązań. To także konkretne przykłady zastosowań, kosztorys dla wybranych budowli, np. dom, willa, mieszkanie etc., ale także ciekawostki w stylu „Czy wiesz, że…”, wypowiedzi i podpowiedzi ekspertów branżowych, niezależnych architektów, a nawet konsumentów. Wszystko to sprawia, że poradnik stanowi skarbnicę informacji dotyczących branży stolarki okiennej i drzwiowej, a nawet szerzej – branży budowlanej.

Więcej informacji na temat książki i możliwość zakupu w super promocyjnej cenie:  www.poradnik-oknaidrzwi.pl