Nowe kolory, materiały i wygląd drzwi zewnętrznych od Paneldoor

Trendy kolorystyczne ciągle się zmieniają. Dlatego paleta kolorów firmy Paneldoor została całkowicie odświeżona, aby zapewnić jeszcze więcej opcji kolorystycznych drzwiom wejściowym. Odpowiedzi odnośnie do najnowszych propozycji firmy udzieli jej współwłaściciel Michał Baran.

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu

Projektanci co roku proponują nowe trendy w drzwiach zewnętrznych. Jednak fakt pozostaje faktem: obecnie harmonia jest ceniona bardziej niż kiedykolwiek w projektowaniu domów. Można ją osiągnąć tylko poprzez staranne rozważenie każdego szczegółu jak kolor, faktura czy łączenie materiałów. Dopasowanie drzwi zewnętrznych do domu nadaje fasadzie wyrazistego charakteru i jest ozdobą.

Firma Paneldoor, producent wypełnień drzwiowych, dołączyła do swojej oferty okleiny renomowanej firmy LG Hausys. „Przygotowując nową kolekcję, opieraliśmy się na wnikliwej analizie rynku, obserwacji aktualnych tendencji i trendów w dziedzinie wzornictwa, a także na doświadczeniu zdobytemu dzięki kontaktom z naszymi klientami, których życzenia i pomysły staramy się spełniać.
Do końca roku oferta firmy będzie obejmowała około 30 nowych kolorów. Tym samym firma Paneldoor ma możliwość pozyskania wielu nowych Klientów, bo póki co jest to jedyna firma w Polsce, która proponuje takie rozwiązanie” – przyznaje Michał Baran.

LG and Paneldoor

Okleiny firmy LG Hausys posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, łącznie z certyfikatem RAL. Są odporne na zarysowania, ścieranie czy oddziaływanie czynników zewnętrznych. Charakteryzują się też wyjątkowo atrakcyjnym i bogatym wzornictwem. Firma Paneldoor dba o najwyższą jakość, bazując na innowacyjnych technologiach i zapewniając nowoczesny design. Właśnie dlatego zdecydowała się wprowadzić pierwsze dwa najmodniejsze w tym sezonie kolory: Antique Pine/Antyczna Sosna oraz Grey Concrete/Beton.

Betonowe drzwi od Paneldoor
Szykowny Beton

Powierzchnie betonowe stają się coraz ważniejsze w nowoczesnej architekturze. Beton jako materiał nadaje charakter, szorstkość i ciepłą estetykę w różnych odcieniach szarości. Grey Concrete uruchomiony przez LG stanowi połączenie stylu i elegancji. Ta dyskretna powierzchnia może służyć jako tło dla szerokiej gamy kolorów i faktur, nadając modny wygląd każdemu domowi, każdym drzwiom.

Naturalne piękno

Postarzane wykończenie Antique Pine pomaga wprowadzić bogactwo we wnętrzach inspirowanych stylem country lub vintage. Dzięki wyjątkowej ustrukturowanej powierzchni odtwarza wrażenie drewna dojrzewającego z wiekiem. Ponadto drewno sosnowe ma jasny odcień z pięknym usłojeniem i charakterystycznymi sękami.

Antyczna sosna - propozycja oklein od paneldoor

Więcej informacji i kontakt z ekspertem znajdziesz na stronie: www.paneldoor.pl