Nowa Linia okien PCW Green Line 76 od firmy Stollar

Przedstawiamy nowość w ofercie firmy Stollar ! – Nowa Linia okien PCW Green Line 76 produkowana jest z wykorzystaniem najnowszych technologii i procesów oraz jest odpowiedzią na szereg rynkowych potrzeb i przemyśleń. Green Line 76 – Postaw na nowy wymiar perfekcji Green Line 76 to system okienny, skonstruowany z ekologicznych materiałów o znakomitej jakości, co gwarantuje efektywną izolację termiczną i akustyczną.

Stollar nowość w ofercie okna PWC green line 76Profil charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia takie jak min: czynniki atmosferyczne, promieniowanie UV i inne. Green Line 76 umożliwia kastomizację, czyli tworzenie różnorodnych konfiguracji okien, które można dostosować do indywidualnych preferencji i stylu architektury budynku. Istnieje możliwość projektowania wyższych przeszkleń w standardzie, co jest kolejną dodatkową zaletą. Green Line – naturalny wybór i stylowe piękno Green Line 76 to system okienny oparty na 6-komorowym profilu o grubości 76 mm. Zakres szklenia od 24 mm do 48 mm. Dodatkowo, istnieje możliwość wyboru szyb bezpiecznych, hartowanych, przeciwsłonecznych oraz o podwyższonej izolacyjności akustycznej. W systemie zastosowano okucia firmy SIEGENIA TITAN 1000. W standardzie występuje ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ciepła ramka firmy TGI®-Spacer dostępna w różnych wariantach kolorystycznych. Profil występuje w wersji trzy uszczelkowej (flex B). System okienny zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne w tym akustyczne (Rw= do 47 dB) oraz termiczne Uw= 0,73 W/m2K ( flex) Uw = 1.0 W/m2K (flex A).

Aktualnie System dostępny jest w 10 wariantach kolorystycznych:

System okienny Green Line 76 to rozwiązanie, które wyróżnia się szeregiem zalet, zapewniając jednocześnie atrakcyjną cenę dostępną na każdą kieszeń.

Więcej informacji i kontakt z ekspertem na stronie: https://stollar.pl/produkt/green-line-76/