Kupuj od najlepszych, zweryfikowanych i rekomendowanych salonów okien i drzwi w Polsce

Decydując się na zakup okna, drzwi, bramy czy rolety, prawdopodobnie szukasz najlepszych firm, które oferują wysokiej jakości produkty wraz z profesjonalnym montażem. Na rynku jest wiele takich firm, jednak którą z nich wybrać, aby mieć pewność, że dokonaliśmy dobrego wyboru?

Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to ogólnopolska sieć salonów, która przeszła pozytywną, wieloetapową weryfikację niezależnej Kapituły Programu. Każdy salon będący w grupie najlepszych z najlepszych otrzymał certyfikat jakości na dwa lata. Dzięki temu, przekraczając próg salonu, każdy klient może mieć pewność, że otrzyma najlepsze produkty oraz profesjonalną obsługę klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz milionom instalacji, wskaźnik zadowolenia klientów naszej sieci jest prawdziwym odzwierciedleniem pasji, poświęcenia i doświadczenia, jakie nasze salony zapewniają właścicielom domów i mieszkań.

Dynamiczny rozwój sieci Rekomendowanych Salonów

Znak jakości rekomendowane salony Okien i DrzwiDynamiczny rozwoju sieci Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi obserwujemy od wielu lat. Co ciekawe, salony te nie oferują wyłącznie okien i drzwi. W ich ofercie znajdują się całe koncepcje, z bramami, pergolami, roletami zewnętrznymi czy ogrodzeniami. Do tego dochodzi profesjonalny montaż, wykonany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Ekspozycja produktowa jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o sprawnym funkcjonowaniu każdego salonu okien i drzwi. Dlatego właściciele Rekomendowanych Salonów Okien I Drzwi przykładają ogromną wagę do nienagannej aranżacji, ale też i dość częstej zmiany ekspozycji. Profesjonalna ekspozycja jest źródłem inspiracji i informacji o najnowszych trendach, stylach, wzornictwie i estetyce.

Badania rynkowe pokazują, że większość klientów przed wizytą w salonie sprzedaży szuka w Internecie inspiracji i interesujących produktów. Kolejnym etapem jest wizyta w salonie. Ekspozycja ma podobno największy wpływ na to, co klient kupuje. Tym bardziej że możemy zaprezentować wygląd, design, funkcjonalność oferowanych produktów – to zachwyca. Zwrócenie uwagi na technikę, technologię i oczywiście montaż też jest ważne„. – mówi Grzegorz Cendrowski, Prezes Stolarka VIP.

Rekomendowane Salony oferują najlepsze okna, drzwi, bramy – wszystko z montażem. Warto odwiedzić salon blisko swojego miejsca zamieszkania. A teraz przedstawimy firmy, które otrzymały znak jakości na kolejne 2 lata:

Firma ZEBRANO z siedzibą w Toruniu zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem wysokiej jakości stolarki okienno-drzwiowej. To prawdziwy Schowroom, w którym zapoznamy się z najlepszymi produktami. Firma postawiła na spotkania z Klientami i architektami na żywo. Dlatego na powierzchni 400 m2 zapoznamy się z ekskluzywnymi produktami. Założycielem firmy jest Jacek Budniewski. Firma od 2020 r. należy do sieci Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi.

 

 

Swój profesjonalizm w działaniu firma INTERMO z Lublina zawdzięcza doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników, którzy stale poszerzają swoje umiejętności, by zapewnić najwyższą jakość usług. W swojej ofercie posiadają okna, drzwi, bramy wyłącznie renomowanych firm, które dostarczają jedynie sprawdzone i najwyższej jakości produkty. Założycielem firmy jest Rafał Burdelak. Firma od 2018 r. należy do sieci Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi.

 

Firma AWS CENTRUM zajmuje się sprzedażą okien, drzwi, bram, rolet wraz z montażem na terenie Poznania oraz województwa wielkopolskiego. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwala na świadczenie najwyższej jakości usług, sprzedaży, montażu i serwisu. Założycielem firmy jest Piotr Mrówczyński. Firma od 2020 r. należy do sieci Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi.

 

 

Firma PLUS PROJEKT z siedzibą w Rzeszowie działa od 2004 r. Tysiące zadowolonych Klientów i sprzedanych produktów najbardziej renomowanych marek polskich i zagranicznych producentów mówią same za siebie. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji personelu oraz śledzeniu trendów w budownictwie doskonale rozumieją Klientów i potrafią zaproponować im najlepsze produkty w najrozsądniejszej cenie. Właścicielem firmy jest Marcin Mroczko. Firma od 2021r. należy do sieci Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi.

 

Firma GB OKNA  istnieje na rynku od 1999 r. Przez ten czas nieustannie się rozwija, dążąc przede wszystkim do tego, aby oferować swoim klientom najwyższą jakość produktów i usług. Oferta firmy opiera się wyłącznie na produktach renomowanych czołowych firm, znanych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Aby móc sprostać wymaganiom i potrzebom współczesnego klienta, firma posiada dwa salony w Legnicy i Chojnowie. Jej założycielem jest Bartłomiej Giersok. Firma od 2020 r. należy do sieci Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi.

 

Firma DROZDOWSKI działająca na terenie Jeleniej Góry i okolic już od 25 lat zajmuje się sprzedażą i montażem okien z PVC, drewna i aluminium oraz związanych z nimi akcesoriów, rolet, żaluzji, markiz, a także bram garażowych oraz drzwi zewnętrznych. Dzięki wysokim kompetencjom w zakresie sprzedaży i montażu okien firma z powodzeniem realizuje najtrudniejsze zadania. Jej założycielem jest Adam Drozdowski. Firma od 2020 r. należy do sieci Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi.

 

Firma ŻUROWSKI, działająca na rynku zachodnio-pomorskim oraz pomorskim od 2001 r., posiada wielu zadowolonych klientów. Firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu okien z PVC, aluminium i drewna, bram garażowych, drzwi ppoż., drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz rolet zewnętrznych. Są niekwestionowanym liderem w zabudowie tarasów, stawianiu ogrodów zimowych, a także ścian mobilnych. Założycielem firmy jest Włodzimierz Żurowski. Firma od 2018 r. należy do sieci Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi.

 

Znajdź salon blisko swojego miejsca zamieszkania: https://salonystolarki.pl/firmy