Koniec z uciążliwym czyszczeniem szyb. To prawdziwa rewolucja!

Nowoczesna architektura to dużo szkła, które obecnie używane jest nie tylko do produkcji okien, fasad, świetlików dachowych, szyberdachów, drzwi, ale również balustrad, ścianek działowych i kabin prysznicowych etc. Powierzchnie te nadają posiadłości elegancji i wyrafinowania, ale utrzymanie ich w stanie nieskazitelnym, bez skaz, smug, jak w dniu, w którym zostały zainstalowane, może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście wystarczy użyć odpowiedniego produktu, aby wydobyć blask szklanych powierzchni. Oto cenna wskazówka i gotowe rozwiązanie!

impregnatu do szkła Invisible Shield 3w1

Twoje szyby pokrywa warstwa brudu, kurzu oraz plam pozostawionych przez wodę, podczas gdy Ty chcesz cieszyć się pięknymi widokami na zewnątrz i wewnątrz? Nie musimy poświęcać kilku godzin na czyszczenie lub mycie powierzchni szklanych. Wystarczy użyć impregnatu do szkła Invisible Shield 3w1, dzięki któremu szkło jest o 92,9% odporniejsze na zarysowania, a także zabezpiecza przed wnikaniem brudu, wody i korozji – szkło, które rzadziej i łatwiej się czyści, gdyż brud nie wżera się w pory w szkle.

Co to jest Invisible Shield?

Invisible Shield to ultra cienka powłoka polimerowa, która poprawia bieżący wygląd i przejrzystość szkła, oraz chroni je przed potencjalnymi, nieodwracalnymi uszkodzeniami spowodowanymi plamami, wżerami, smugami, wytrawieniami lub zadrapaniem… na długi czas. Kiedy nałożysz Invisible Shield na powierzchnię szyby, nie będziesz musiała (musiał) używać innych środków, które mogą okazać się szkodliwe dla szkła — po prostu wystarczy umyć, spłukać lub wytrzeć, a szkło będzie wyglądać jak nowe. Chemicznie związane polimery dbają o to, aby powierzchnia pozostała trwała, odporna na wodę i zabrudzenia oraz optycznie przejrzysta. Chcesz samemu przekonać się o doskonałych efektach Invisible Shield? Oto 5 wskazówek:

1.Do jakiego rodzaju powierzchni możemy używać impregnatu Invisible Shield?

Invisible Shield jest specjalnie opracowany dla wszystkich rodzajów szkła, a także porcelany i ceramiki, czyli nie tylko szyby w domu. Idealnie sprawdzi się na kabinie prysznicowej, płytkach, umywalce, fasadzie czy balustradzie szklanej, a na szybie samochodowej tworzy tzw. niewidzialną wycieraczkę, która poprawia bezpieczeństwo jazdy podczas deszczu. Sprawdzi się również na panelach fotowoltaicznych, dzięki czemu brud nie będzie tak mocno przywierał do ich powierzchni i poprawi się ich wydajność.

2.Jak przygotować powierzchnię przed nałożeniem impregnatu Invisible Shield?

Przygotowanie powierzchni szklanej, ceramicznej lub porcelanowej jest proste. Należy umyć, spłukać i wysuszyć powierzchnię szklaną. Można do tego użyć dedykowanych środków z naszej oferty lub dostępnych na rynku środków myjących, a następnie nałożyć impregnat Invisible Shield. Należy jednak pamiętać, że impregnat Invisible Shield nie służy do naprawy powierzchni, które są wyszczerbione, popękane lub porysowane, chociaż nałożenie na nie tego środka może zapobiec dalszemu pogorszeniu.

3.Czy nałożenie impregnatu Invisible Shield jest trudne?

Aplikacja jest bardzo łatwa i nie wymaga czasu utwardzania. Należy nałożyć niewielką ilość impregnatu Invisible Shield na miękką szmatkę i delikatnie przetrzeć nią powierzchnię, wykonując mocne, okrężne ruchy, nakładające się na siebie. Następnie wystarczy wypolerować powierzchnię drugą miękką, czystą i wilgotną szmatką, aby usunąć nadmiaru produktu i wydobyć połysk powierzchni.

4.Jak wydajny jest impregnat Invisible Shield

1 litr preparatu wystarczy do zabezpieczenia i ochrony około 100 m2 powierzchni.

5.Jak dbać o czyszczoną powierzchnię?

Spryskanie niewielką ilością wody na powierzchnię i wytarcie jej do sucha czystą szmatką wystarczy, aby powierzchnia była lśniąca. Jeśli osadzi się trochę brudu, wystarczy lekki roztwór wody z mydłem lub łagodny detergent. Nie ma potrzeby mocnego, uporczywego szorowania lub skrobania. Rekomendujemy użycie od czasu do czasu naszego płynu Repel®, który nie tylko umyje szkło, ale też zakonserwuje powierzchnię zaimpregnowaną, aby utrzymać ją na dłużej.

6.Kiedy należy ponownie zaaplikować impregnat?

Z biegiem czasu zaaplikowany impregnat będzie się stopniowo zużywał. Dowiesz się o tym, gdy woda przestanie spływać po powierzchni, gdy zaczną pojawiać się plamy, brud zacznie się przyklejać, a powierzchnia szyby stanie się matowa. Wystarczy powtórzyć proces aplikacji, a powierzchnia na nowo będzie wyglądać tak czysto, jak zawsze, postępując zgodnie z tymi wskazówkami technicznymi. Możesz mieć pewność, że Twoje okna, szklane balustrady, szklane blaty, lustra, prysznic, wanna, zlew i płytki zachowają piękny wygląd.

7. Wypróbuj i zaskocz się pozytywnie.

„Invisible Shield to świetny produkt. Kilka miesięcy temu zaaplikowałam ten produkt w kabinie prysznicowej i jestem zachwycona. Moja szyba prysznicowa wygląda dokładnie tak, jak w dniu jej zainstalowania” – Ewelina

„Kilka tygodni temu zobaczyłam na Facebooku filmik z aplikacji tego preparatu. Postanowiłam zamówić i to były najlepsze zakupy internetowe. Invisible Shield 3 w 1 jest rewelacyjnym zestawem produktów, dzięki któremu moje okna są czyste i lśniące oraz zabezpieczone przed zabrudzeniami i plamami od deszczu” – Ola

„Faktycznie robi dobrą robotę. Skutecznie usunięty kamień z zapuszczonej kabiny” – Krystyna

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.doszkla.pl