Firma ELTOR liderem w województwie opolskim

Firma ELTOR z Opola jest autoryzowanym partnerem handlowym firmy „MS więcej niż OKNA”. W swojej ofercie posiada produkty wysokiej jakości dla domu i budownictwa. Długoletnie doświadczenie w sprzedaży stolarki okiennej, drzwiowej, bram garażowych oraz automatyki bramowej pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Pozytywne opinie dotyczące oferowanych produktów, powodują, iż grono klientów firmy Eltor stale się powiększa. Siłą i zaletą firmy są zadowoleni Klienci.

Od 2015r. firma ELTOR jest w Laureatem programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi. O tym, że salon uzyskał Znak Jakości Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi, który przyznawany jest przez niezależną Kapitułę świadczy fakt wyżej wspomnianej jakości, profesjonalizmu, wystroju salonu, wieloletniego doświadczenia, zaangażowania w wykonywaną pracę oraz odpowiedniej obsłudze Klienta. Dużym plusem osób pracujących w firmie jest to, że każdy podchodzi indywidualnie oraz elastycznie do powierzonego zadania.

Salon Okien i Dzrwi firmy Eltor

Firma ELTOR zmienia się dla swoich Klientów
Warto podkreślić, że obecnie salon sprzedaży to aż 250 m2, powierzchni ekspozycyjnej i biurowej. Ekspozycja salonu to pełne wyposażenie, rozpoczynając od dużej gamy okien, parapetów, drzwi aluminiowych, rolet, bram, automatyki, a kończąc na oknach balonowych przesuwnych typu HS. W salonie możemy zobaczyć i kupić produkty renomowanych producentów takich firm jak: „MS Więcej niż Okna”, KMT, Wikęd, Gerda, Novoferm, NICE, FAAC, itp. W firmie ELTOR pracuje obecnie 14 osób.

Realizacje firmy Eltor z Opola

Wyspecjalizowany montaż i serwis
Firma ELTOR posiada własne grupy montażowe, flotę samochodową, a także specjalistyczny sprzęt, taki jak: manipulator, podnośnik do okien, podnośnik koszowy ułatwiający prace montażowe na wysokości (duże przeszklenia, okna, bramy, rolety, osłony przeciwsłoneczne). Firma posiada także wózek widłowy, umożliwiający szybkie rozładunki oraz załadunki. Warto podkreślić, że tego typu sprzęt odciąża bardzo pracę monterów i dzięki temu firma może podejść profesjonalnie do każdego realizowanego zadania i być w zgodzie z zasadami BHP. To właściwe podejście do biznesu, bo jak wiadomo obecnie okna są coraz cięższe i coraz większe.

Firma stale podnosi swoje kompetencje
Pracownicy firmy ELTOR stale podnoszą swoje kompetencje oraz doskonalą proces jakości obsługi Klienta. Dlatego też, w tym celu cyklicznie odbywają się szkolenia, z zakresu obsługi klienta oraz nowych technik montażowych.

Realizacje firmy Eltor z Opola

Największa realizacja firmy
Firma może się pochwalić wieloma realizacjami, ale taka szczególna, która zapadła w pamięci wszystkim pracownikom i branży to realizacja z 2017 r., podczas której zostało zamontowane okno HST o wymiarach 10000×2700 (waga około 1200 kg). Montaż odbywał się w bardzo trudnych warunkach na piętrze bez dostępu bezpośrednio z drogi. Cały transport okna, szyb oraz manipulatora odbywał się nad dachem budynku z udziałem dodatkowego mobilnego dźwigu o nośności 30 ton.

Więcej informacji na temat firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.eltor.net