Domel, czyli jeden z największych producentów stolarki okienno-drzwiowej w województwie podlaskim

Firma Domel to bardzo duży i liczący się producent stolarki w województwie podlaskim. Firma powstała w 1996 roku i od tamtej pory odgrywa znaczącą rolę w tamtej części Polski. Co przyczyniło się do sukcesu firmy? Dlaczego Domel ma tak mocno ugruntowaną pozycję na rynku?

Można powiedzieć, że wszystko zaczęło się w 2002 r., kiedy firma uruchomiła produkcję stolarki otworowej PVC. Następnie stopniowo zaczęła rozwijać sieć sprzedaży i docierać do Klientów z całej Polski, a także z zagranicy. W 2002 firma Domel zaczęła produkować stolarkę aluminiową. Warto podkreślić, iż firma sprzedaje swoje produkty nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Wiodące zagraniczne rynku zbytu to: Włochy, Francja oraz Niemcy. Firma Domel to największy producent stolarki w Łomży. Produkuje: okna PVC, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, ale w swojej ofercie posiada także drzwi wewnętrzne, rolety, żaluzje, markizy, ogrody zimowe.

Domel stale się rozwija. Niedawno bo w 2017 roku powstała nowa hala produkcyjna, zaprojektowana z myślą o liniowym procesie produkcji okien, co w przyszłości umożliwi znaczny rozwój firmy oraz optymalizację produkcji. Nowy zakład pozwala aż na dwukrotne zwiększenie produkcji. Warto podkreślić, iż cała produkcja firmy jest realizowana pod kątem indywidualnych zamówień krajowych oraz zagranicznych. Firma Domel koncentruje się na produkcji zamówień wysokiej jakości.

Najpierw zaprojektowaliśmy linie technologiczne – mówi Paweł Kicun, Dyrektor Zarządzający Domel Sp. z o.o.  Później obudowaliśmy je ścianami. Innowacyjne maszyny determinowały architekturę zewnętrzną. Sercem przedsięwzięcia było nowoczesne wyposażenie hali produkcyjnej – dodaje Pan Paweł. Firma Domel w bardzo dużej mierze stawia na innowacje. W swoich produktach zastosowała standard antywłamaniowy wyposażenia okien – zaczepy antywłamaniowe w standardowym wyposażeniu okien z PCV, STV – klejenia na sucho szyby do przylgi skrzydła, nowy system przesuwny – Gealan, – SMOOVIO. Innowacyjny system okienny QUADRO, który posiada ultra wąskie profile oraz ukryte skrzydło. Technologia Acrylcolor – gładka, satynowa powierzchnia odporna na warunki atmosferyczne. Technologia Ultralink – cienki zgrzew, kształtowe łączenie profili.

Więcej informacji na temat firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.domel.pl

Domel producent okien i drzwi